Strefa S1-3 w Jasionce budzi zainteresowanie inwestorów

Strefa S1-3 w Jasionce budzi zainteresowanie inwestorów
Możliwość komentowania Strefa S1-3 w Jasionce budzi zainteresowanie inwestorów została wyłączona, 09/03/2015, przez␣, w␣działki, finanse, grunty, inwestycje, podkarpackie

Firmy zajmujące się m.in. produkcją światłowodów i cyfrowym wydrukiem kupiły pierwsze działki w strefie przemysłowej S1-3 w podrzeszowskiej Jasionce (Podkarpackie).

Strefa S1-3 o powierzchni 48 ha jest częścią Podkarpackiego Parku Naukowo-Technologicznego (PPN-T) Aeropolis. Położona jest w sąsiedztwie lotniska oraz innej strefy S1.

Strefa powstała w ramach rozbudowy parku i została podzielona na 25 działek, o powierzchni od ok. 0,5 ha do ok. 2,7 ha. Tereny w strefie S1-3 są przeznaczone głównie do firm z branży lotniczej, IT, elektromaszynowej, biotechnologicznej oraz chemicznej. Czterech pierwszych inwestorów już wykupiło tam działki pod swoje zakłady.

Więcej informacji o inwestycjach znajdziesz TUTAJ

Źródło: www.portalsamorzadowy.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.