Strabag z najtańszą ofertą na S17 do Kołbieli

Strabag z najtańszą ofertą na S17 do Kołbieli
Możliwość komentowania Strabag z najtańszą ofertą na S17 do Kołbieli została wyłączona, 12/11/2015, przez␣, w␣deweloperzy, drogi, Headline, infrastruktura, inwestycje, mazowieckie

Najniższą ofertą, jaka wpłynęła do GDDKiA w przetargu na projekt i budowę drogi ekspresowej S17 od węzła Lubelska do Kołbieli była oferta konsorcjum Strabag i Strabag Infrastruktura Południe.

Konsorcjum Strabag złożyło ofertę o wysokości prawie 370,5 mln zł, co stanowi 76,6% budżetu zamawiającego. Najdroższą ofertę złożyło konsorcjum Polaqua i Dragados o wysokości prawie 429 mln zł. Odcinek objęty przetargiem ma długość 15,15 km. W ciągu trasy ekspresowej i nad nią wybudowanych zostanie 16 obiektów inżynierskich, a przy S17 znajdą się Miejsca Obsługi Podróżnych. Odcinek S17 od węzła Lubelska do Kołbieli to część trasy S17 Warszawa-Garwolin. Najtańszą ofertę dla odcinka: obwodnica Kołbieli – Garwolin złożył Budimex (ok. 290 mln zł).

Źródło: rynekinfrastruktury.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.