Sprawdź ceny na jesień!

Sprawdź ceny na jesień!
Możliwość komentowania Sprawdź ceny na jesień! została wyłączona, 27/09/2011, przez␣, w␣finanse, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Poznań, regiony, sprzedaż, wielkopolskie

Nowe zasady obowiązujące w programie „Rodzina na swoim” spowodowały, że drastycznie spadła liczba mieszkań, których zakup może być objęty dofinansowaniem z budżetu państwa. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów spółka Family House zaproponowała odświeżone ceny w inwestycji PERŁA, która powstaje przy ul. Kosińskiego w Poznaniu, dzięki czemu mieszkanie można już kupić za 4400 zł netto/mkw.

Od września limity cen kwalifikujące do rządowej pomocy spadły o około 29 proc. na rynku pierwotnym i 43 proc. na rynku wtórnym. To spowodowało znaczne obniżenie liczby mieszkań dostępnych w programie lub nawet jego całkowite zamrożenie w wielu miastach. Zdając sobie sprawę, że program dla wielu osób jest jedyną szansą na zakup własnego M, Family House wprowadziło do swojej oferty nowe ceny. – W przypadku naszej spółki, do tej pory wszystkie oferowane przez nas nieruchomości kwalifikowały się do programu „Rodzina na swoim”. Po wprowadzeniu zmian, mimo że mamy jedne z najtańszych mieszkań w Poznaniu, tylko niektóre z nich, mogły być objęte rządową dopłatą – mówi Izabella Łukomska-Pyżalska, wiceprezes Family House. – Postanowiliśmy zatem dać możliwość większej grupie klientów na posiadanie mieszkania, w związku z tym zaproponowaliśmy nowe ceny w inwestycji PERŁA – dodaje I. Łukomska-Pyżalska.

W projekcie tym deweloper oferuje nieruchomości już od 4400 zł netto za m kw., co jest dużo poniżej nowych limitów programowych. Co więcej przy średniej cenie kształtującej się w Poznaniu na poziomie 5500 zł netto, propozycja Family House jest jedną z najlepszych dostępnych propozycji na rynku. Warto podkreślić, że budynek mieszkalny PERŁA powstaje w centrum miasta, przy ul. Kosińskiego. W tym 7-kondygnacyjnym budynku znajdą się 94 mieszkania, w tym kawalerki o powierzchni około 37 m kw., lokale dwupokojowe o metrażu od 36 do 57 m kw. i trzypokojowe około 70 m kw. Parter nieruchomości w całości został przeznaczony na lokale handlowo-usługowe, dzięki czemu mieszkańcy, niemal bez wychodzenia z domu, będą mogli zaspokoić swoje najbardziej podstawowe potrzeby. Deweloper przewidział także budowę podziemnej hali garażowej, przy której obecnie prowadzone są prace.

Co ważne spółce udaje się połączyć wysoką klasę wykończenia z atrakcyjną ceną. A to wszystko za sprawą tego, że jako nieliczna na poznańskim rynku od początku łączy działalność deweloperską z budowlaną, a więc nie tylko sprzedaje ale również buduje wszystkie swoje inwestycje. – Dzięki temu, że nie zlecamy budowy zewnętrznym firmom ograniczamy koszty, co sprawia że mamy konkurencyjne ceny. Z tego względu mogliśmy w innych projektach powstających również w Poznaniu zaproponować cenę już nawet od 4 000 zł netto za m kw., a w naszej podmiejskiej inwestycji w Czapurach od 2560 zł netto za m kw. – przekonuje I. Łukomska-Pyżalska.

Zaletą wszystkich projektów realizowanych przez Family House jest przestronność i funkcjonalność mieszkań, wysoka estetyka i jakość wykorzystywanych materiałów. W standardzie deweloperskim lokale posiadają drzwi antywłamaniowe, parapety wewnętrzne marmurowe, zewnętrzne granitowe, rolety, wszystkie instalacje, grzejniki oraz dostęp do telefonu i Internetu.
Przyjęty standard prowadzenia działalności znajduje uznanie wśród klientów. Deweloper nie narzeka bowiem na brak zainteresowania swoimi inwestycjami. W tym roku sprzedał już około 100 mieszkań, tym samym udowadniając że jego oferta spełnia oczekiwania wielu mieszkańców Wielkopolski.

Omnie Family House

Family House to Spółka obecna na wielkopolskim rynku deweloperskim od kilku lat. Zdobyte doświadczenie pozwala nam zapewnić najwyższą jakość wykonywanych domów i mieszkań. Jako Inwestor jak również generalny wykonawca swoich inwestycji Family House daje klientom gwarancję terminowości, profesjonalizmu oraz wysokiej klasy wykończenia. Nasza spółka jest zarówno deweloperem jak również firmą budowlaną, świadczymy usługi na rzecz innych firm. Zatrudniamy kadrę kilkuset sprawdzonych pracowników i wykonawców w tym między innymi: murarzy, cieśli, operatorów maszyn, kierowców, elektryków, którzy swoją praca w ogromnym stopniu wpływają na wysoką sprzedaż inwestycji Spółki. Posiadamy również własny park maszynowy: koparki, ładowarki, ciężarówki, wywrotki, podnośniki teleskopowe, pompy do betonu, walce wibracyjne, koparko - ładowarki. Family House łączy w sobie tradycje oraz nowoczesność- co pozwala spełnić oczekiwania zarówno starszego jak i młodszego pokolenia. Ogromną wagę przywiązujemy do funkcjonalności naszych domów i mieszkań, ich estetyki oraz wygody, jednocześnie dbając o wysoki poziom architektury. Pragniemy spełnić oczekiwania przyszłych nabywców, stąd każdy klient ma możliwość wyboru spośród wielu opcji dodatkowych przy zakupie własnej inwestycji. Naszym mottem jest hasło "Dom o jakim marzysz" – zatem każdy klient może liczyć, że w Family House znajdzie dom lub mieszkanie spełniające jego marzenia.