Sokratesa Park

Sokratesa Park
Możliwość komentowania Sokratesa Park została wyłączona, 01/06/2011, przez␣, w␣apartamenty, lokalne, miasta, mieszkania, mieszkaniowe, Warszawa

Firmy Sokratesa Development i HOCHTIEF 2 czerwca będą świętowały tzw. „wiechę” na osiedlu Sokratesa Park położonym na warszawskich Bielanach, przy ul. Sokratesa 13. Uroczystość kończy realizację stanu surowego I etapu osiedla, w którym powstają dwa 9-cio kondygnacyjne budynki z 297 mieszkaniami, garażem podziemnym na 274 samochody i naziemnym parkingiem z 24 miejscami postojowymi. Znajdą się tu jedno i trzypokojowe mieszkania o pow. od 37 do 80 m kw., a także 4-pokojowe apartamenty o pow. 94-117 m kw. i tarasach od 10 do ok. 100 metrów. Realizacja prac zakończy się w I kw. 2012 r. W przyszłości na osiedlu przewidziano łącznie ok. 600 mieszkań.

Żródło: Home Broker Daily

 

 

Omnie Marta Kosińska

Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.