„Skye Inc” już otwarty!

„Skye Inc” już otwarty!
Możliwość komentowania „Skye Inc” już otwarty! została wyłączona, 02/10/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, deweloperzy, Headline, inwestycje, Kielce, komercyjne

W środę został oficjalnie otwarty Inkubator Technologiczny Kieleckiego Parku Technologicznego „Skye Inc”. Prace budowlane trwały od kwietnia 2014 roku, a wartość inwestycji to 22,8 mln zł brutto.

W ramach inwestycji Skanska przebudowała budynek po Wyższej Szkole Umiejętności znajdujący się przy ul. Olszewskiego 6 przystosowując go do nowej funkcji naukowo – badawczej i biznesowej. Kontrakt objął również adaptację pomieszczeń na drugim piętrze obiektu na potrzeby Energetycznego Centrum Nauki. ECN to kielecki odpowiednik Centrum Nauki Kopernik znajdującego się w Warszawie.

Inkubator Technologiczny to także nowe powierzchnie biurowe. Na kierowców czeka 81 miejsc postojowych. Obiekt jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Biurowiec został zaprojektowany w standardzie niskoenergetycznym. Powierzchnia budynku po rozbudowie wynosi prawie 5 tys. mkw.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej

Źródło: skanska.pl

fot. propertynews.pl

 

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.