Sakura III na Służewiu otrzymało pozwolenie na użytkowanie

Sakura III na Służewiu otrzymało pozwolenie na użytkowanie
Możliwość komentowania Sakura III na Służewiu otrzymało pozwolenie na użytkowanie została wyłączona, 29/01/2015, przez␣, w␣budownictwo, ceny, deweloperzy, Headline, mieszkania, Mokotów, sprzedaż, Warszawa

Ronson Development otrzymał pozwolenie na użytkowanie trzeciego etapu inwestycji Sakura, która znajduje się tuż przy służewieckich torach wyścigów konnych. Jednocześnie Ronson może rozpocząć rozpoznawanie przychodów z przekazywanych lokali. Przed uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie, 101 ze 145 mieszkań oferowanych w Sakurze III zostało już sprzedane.

W ofercie osiedla Sakura, w ramach III i IV etapu (którego zakończenie planowane jest na III kwartał 2015 r.), pozostało jeszcze 113 mieszkań o powierzchniach od 36 mkw. do 108 mkw. Ich ceny zaczynają się od 7300 za mkw. brutto.

Osiedle Sakura jest zlokalizowane przy ul. Kłobuckiej na Mokotowie. Docelowo będzie się ono składać z czterech budynków, w których znajdzie się łącznie 515 lokali. Pierwsze trzy zostały już oddane do użytku.

 Źródło: www.urbanity.pl

 

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.