Rzeszów z nową kanalizacją

Możliwość komentowania Rzeszów z nową kanalizacją została wyłączona, 09/05/2011, przez␣, w␣infrastruktura, lokalne, miasta, podkarpackie, regiony

Na nowych osiedlach oraz terenach przyłączonych do Rzeszowa trwają prace nad budową kanalizacji. Przygotowania do realizacji inwestycji zostały podjęte już w 2007 roku. W wyniku realizacji projektu wybudowane zostanie ok 9,35 kilometra kanalizacji sanitarnej miasta. Z podłączenia do niej będzie mogło korzystać docelowo co najmniej 3600 osób. Włączenie nowych odcinków kanalizacji sanitarnej do obecnego systemu kanalizacyjnego Rzeszowa przyczyni się do znacznego uporządkowania gospodarki wodno-ściekowej miasta, co przełoży się na zmniejszenie zanieczyszczeń środowiska oraz poprawę warunków sanitarnych mieszkańców.

Źródło: https://www.rzeszow.pl

Photo by lenfwilcox (CC-BY)

Omnie Justyna Kostrzewska

Specjalista ds. PR i marketingu w firmie Szybko.pl Sp. z o.o. od czerwca 2009 r. do lipca 2012 r. Jeden z redaktorów serwisu abcNieruchomości.pl. Absolwentka filologii rosyjskiej i etnologii na Uniwersytecie Warszawskim oraz Podyplomowego Studium Public Relations.