Ruszyła sprzedaż inwestycji Ursynów #22. Lokalizacja, która daje możliwości.

Ruszyła sprzedaż inwestycji Ursynów #22. Lokalizacja, która daje możliwości.
Możliwość komentowania Ruszyła sprzedaż inwestycji Ursynów #22. Lokalizacja, która daje możliwości. została wyłączona, 02/11/2022, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Ursynów #22 to nowa, wspólna inwestycja doświadczonych firm deweloperskich – Develii oraz Grupo Lar Polska. Osiedle, którego ukończenie zaplanowane jest na 2024 rok, wyróżnia dogodna lokalizacja na północnym Ursynowie, rozbudowana infrastruktura komunikacyjna i dostęp do terenów zielonych. 

Projekt osiedla, przygotowany przez renomowaną pracownię JEMS Architekci, cechuje architektura w duchu nowoczesnego projektowania o eleganckich, prostych podziałach i proporcjach. Inwestycja będzie składać się z dwóch połączonych brył:
6-piętrowej i 11-piętrowej wieży. Znajdą się w nich w sumie 174 lokale o szerokiej palecie rozkładów i metraży. Nabywcy będą mogli wybierać spośród mieszkań 1-, 2-, 3- oraz 4-pokojowych, które zostaną wyposażone w przestronne loggie. Do dyspozycji mieszkańców przewidziano także podziemną halę garażową z komórkami lokatorskimi. W przyziemiu budynku znajdą się powierzchnie komercyjne pod sklepy, gastronomię i punkty usługowe, dzięki czemu nabywcy będą mogli zaspokoić większość codziennych potrzeb na miejscu. 

Ursynów #22 to kolejna po Lizbońskiej inwestycja, którą realizujemy z Grupo Lar w Warszawie. Połączenie naszych bogatych doświadczeń pozwala nam dostarczać na rynek projekty najwyższej jakości, zlokalizowane w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach stolicy. Podobnie jest w przypadku tego osiedla – wysoki standard, sąsiedztwo terenów zielonych oraz dostęp do rozbudowanej infrastruktury lokalnej i komunikacyjnej gwarantują duże zainteresowanie kupujących – zapowiada Andrzej Oślizło, prezes zarządu Develia S.A.   

Ursynów #22 to inwestycja stworzona dla mieszkańców ceniących wygodne pod wieloma względami funkcjonowanie. To drugie wspólne z firmą Develia przedsięwzięcie mieszkaniowe, którego sprzedaż uruchomiona została w tym roku. Oferuje lokalizację, która pozwala na wygodne dotarcie do innych dzielnic, realizację codziennych potrzeb i obowiązków oraz spędzania wolnego czasu. Chcemy zbudować inwestycję, która będzie domem dla wielu obecnych oraz nowych mieszkańców tej prężnie rozwijającej się i dość młodej dzielnicy. Wygodne i funkcjonalne mieszkanie tutaj może stać się ich nowym stylem życia – mówi Janusz Kraszewski, prezes zarządu Grupo Lar Polska.

Dużą zaletą osiedla jest jego lokalizacja – powstaje przy skrzyżowaniu ulic Ciszewskiego i Rosoła na północnym Ursynowie, zaledwie 1,3 km od granicy z Mokotowem. Takie położenie zapewnia doskonały dojazd do pozostałych części Warszawy, zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Tylko dwa przystanki dzielą inwestycję od najbliżej stacji Metra (przystanek Stokłosy), skąd szybko i sprawnie dojedziemy do Śródmieścia i innych dzielnic Warszawy. Zmotoryzowani docenią bliskość ważnych ciągów komunikacyjnych – m.in. ulicy Nowoursynowskiej, Doliny Służewieckiej oraz Południowej Obwodnicy Warszawy. 

Ursynów jako lokalizacja mieszkaniowa posiada wiele zalet – mieszkańcy będą mogli korzystać z  licznych sklepów (galeria handlowa KEN Center znajduje się tylko 500 metrów dalej), restauracji i kawiarni, szkół, przedszkoli oraz placówek ochrony zdrowia. W pobliskim kampusie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego znajduje się również ogólnodostępna pływalnia. Sąsiedztwo uczelni wyższej czyni również z Ursynowa #22 atrakcyjną opcję inwestycyjną dla osób planujących kupno mieszkania na wynajem.  

Miłośnicy przyrody i zdrowego trybu życia również znajdą tu coś dla siebie. W pobliżu inwestycji znajdują się rezerwat przyrody Skarpa Ursynowska oraz Park Odkrywców Polskich z licznymi ścieżkami spacerowymi i trasami rowerowymi. Prawdziwą perłą Ursynowa jest położony zaledwie 4,5 km od inwestycji rezerwat Las Kabacki, który pozwala wypoczywać na łonie przyrody bez wyjeżdżania z miasta. 

Omnie Katarzyna Maciak