Rusza lodowisko na Stadionie Narodowym

Rusza lodowisko na Stadionie Narodowym
Możliwość komentowania Rusza lodowisko na Stadionie Narodowym została wyłączona, 31/12/2013, przez␣, w␣Headline, mazowieckie, miasta, regiony, Warszawa

Od piątku 3 stycznia będzie można korzystać z największego w Polsce lodowiska. Na Stadionie Narodowym powstanie obiekt o powierzchni ponad dwóch tysięcy metrów kwadratowych. Jak zapowiada Mikołaj Piotrowski, rzecznik PL 2012+: – Zimowy Narodowy to projekt który będziemy uruchamiać co roku, żeby potwierdzić, że stadion działa przez 12 miesięcy Obok lodowiska działać będzie catering, wypożyczalnia sprzętu czy punkt ostrzenia łyżew.

Nie tylko wielbiciele łyżew mogą korzystać z areny narodowej. Powstanie tam także tor dla rolkarzy i longbordzistów, a także skatepark. Pojawi się też kilka boisk dla badmintonistów.

Lodowisko będzie funkcjonowało w styczniu i w lutym przez siedem dni w tygodniu. Bilet normalny będzie kosztował 12 zł, a ulgowy – 8 zł.

Źródło: www.tvnwarszawa.tvn24.pl

Photo by Polex (CC-BY)

Omnie Anna Gadzina

Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.