Rozwój sieci ibis Styles na Węgrzech

Rozwój sieci ibis Styles na Węgrzech
Możliwość komentowania Rozwój sieci ibis Styles na Węgrzech została wyłączona, 22/04/2016, przez␣, w␣Uncategorized

Grupa Hotelowa Orbis wprowadziła markę ibis Styles do Budapesztu. Od 1 kwietnia 2016 roku goście mogą zatrzymywać się w dwóch wyjątkowych obiektach marki: ibis Styles Budapest Center oraz ibis Styles Budapest City. Każdy z nich charakteryzuje się nietuzinkowym wystrojem wnętrz. Osoby poszukujące niecodziennych rozwiązań, z pewnością znajdą w hotelach coś dla siebie.

Dynamiczna marka

Ibis Styles to marka, która łączy unikalny design z nowoczesnością, prostotą i komfortem. Hotele sieci stanowią idealne rozwiązanie dla osób poszukujących urozmaicenia, ceniących oryginalny design oraz przystępne ceny. Każdy z obiektów charakteryzuje się niepowtarzalnym wystrojem wnętrz. Tematem przewodnim ibis Styles Budapest Center są pierwsze gry komputerowe, ich historia i design. W drugim obiekcie, ibis Styles Budapest City, dominują motywy związane z rowerami. Tematyka ta pojawia się w pokojach, holu i lobby.
Rowerowe szaleństwo

Hotel ibis Styles Budapest City usytuowany jest w centrum stolicy Węgier. Atrakcyjności dodaje mu wyjątkowa lokalizacja nad brzegiem Dunaju, a także malowniczy widok na Zamek Królewski. Goście mają tutaj wygodny dostęp zarówno do handlowej, jak i historycznej części miasta. Hotel idealnie wkomponował się w panujący w Budapeszcie trend – mieszkańcy miasta coraz chętniej przemieszczają się rowerami. Niezwykłe wnętrza hotelu zostały zainspirowane pasją do „dwóch kółek”. Specjalnie zaprojektowane meble oraz żywe kolory tworzą radosną atmosferę zachęcająca do ekscytujących wypraw rowerowych. Nawet podczas posiłków, gości otaczają motywy nawiązujące do jednośladów. Na ścianach wiszą koła od rowerów, a oparcia od barowych krzeseł to kierownice. Wyjątkowy design sprawia, że każdy fan rowerowych przygód znajdzie tutaj swój świat. W okolicy obiektu znajdują się liczne atrakcje turystyczne, takie jak Pałac Sztuki, Teatr Narodowy, Muzeum Ludwiga oraz wiele galerii, kościołów i zabytkowych budynków. Hotel dysponuje 130 nowoczesnymi pokojami, z czego aż 76 posiada widok na Dunaj.

Powrót do krainy dzieciństwa

Hotel ibis Styles Budapest Center, podobnie jak ibis Styles Budapest City, mieści się w samym sercu miasta. Obiekt zaprojektowany został niczym lunapark. Wystrój wnętrz wprowadza gości w fascynujący świat gier. Każdy poczuje się tutaj jak w latach młodości i przywoła wspomnienia z dzieciństwa. Na ścianach znajdują się kolorowe motywy nawiązujące do pierwszych gier komputerowych z lat 80. Nowoczesna przestrzeń pełna jest szalonych barw i grafik. Na korytarzu można zagrać w klasy. Idealna lokalizacja hotelu, blisko najważniejszych atrakcji turystycznych oraz dworca kolejowego sprawia, że jest to idealne miejsce na nocleg zarówno dla gości podróżujących prywatnie, jak i służbowo. Obiekt oferuje 130 wygodnych, emanujących energią pokoi. Goście mają tutaj dostęp do sieci WiFi oraz wiele innych udogodnień, takich jak miejsce wypoczynkowe czy kącik dziecięcy w lobby.

Ibis Styles to dynamiczna, zaskakująca marka, która z pewnością przypadnie do gustu naszym gościom. Obiekty cechują się oryginalnością formy, funkcjonalnością i designem, dzięki czemu ich wnętrza tworzą niepowtarzalny klimat. W 2016 roku w Polsce i Europie Wschodniej planowane są otwarcia kolejnych hoteli tej marki. To istotny element strategii rozwoju sieci w segmencie hoteli ekonomicznych w regionie. Chcemy być liderem na rynku, dbając o komfort i satysfakcję naszych gości – podkreśla Joanna Świerkosz, VP Marketing, Quality and Loyalty w Polsce i Europie Wschodniej.

Omnie Piotr Sutkowski