Smyk już w trakcie rozbiórki

Smyk już w trakcie rozbiórki
Możliwość komentowania Smyk już w trakcie rozbiórki została wyłączona, 07/02/2015, przez␣, w␣architektura i design, biurowe, budownictwo, handlowe, Headline, inwestycje, komercyjne, Śródmieście, Warszawa

Właśnie rozpoczęto wyburzanie części parterowej domu handlowego Smyk w Warszawie. W biurowej części inwestycji prace rozbiórkowe mają rozpocząć się już niebawem.

Rozbiórka jest początkiem realizacji projektu Cedet. Jego celem jest odrestaurowanie i rozbudowa zabytkowego, modernistycznego budynku z lat 50- tych, zlokalizowanego w ścisłym centrum Warszawy, przy ul. Kruczej 50.

Inwestycja ma składać się z dwóch części – zrewitalizowanego dawnego domu handlowego i całkowicie nowego budynku u zbiegu ul. Brackiej i Kruczej. Łącznie obiekt będzie miał do zaoferowania 22 tys. powierzchni najmu. Prace mają zakończyć się w II kwartale 2017 roku.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej

Źródło: gazeta.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.