Ronson sprzedał już połowę mieszkań na osiedlu Moko

Ronson sprzedał już połowę mieszkań na osiedlu Moko
Możliwość komentowania Ronson sprzedał już połowę mieszkań na osiedlu Moko została wyłączona, 24/08/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, ceny, deweloperzy, Headline, inwestycje, mieszkania, mieszkaniowe, Mokotów, nieruchomości, sprzedaż, Warszawa

Ronson Development sprzedał ponad połowę z 326 mieszkań oferowanych na osiedlu Moko na warszawskim Mokotowie, niedaleko Galerii Mokotów. W ofercie znajdują się jeszcze mieszkania o powierzchni od 29 mkw. do 139 mkw. . Zakończenie budowy pierwszego etapu planowane jest na II kwartał 2016 r., a drugiego na IV kwartał 2016 r.

Osiedle Moko składa się z czterech budynków oferowanych w dwóch etapach. Łącznie powstanie 326 mieszkań (166 w ramach pierwszego etapu i 160 w drugim etapie) oraz 19 lokali usługowych. Generalnym wykonawcą obu etapów jest firma Hochtief Polska, a za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Jems Architekci. m2 . Ponadto pomiędzy budynkami powstaje zielony dziedziniec z bogatą roślinnością. W ofercie znajduje się pełen przekrój rozkładów – od kawalerek po lokale 4-pokojowe. Ceny zaczynają się od 7 990 zł brutto za mkw.

Moko to jeden z najpopularniejszych projektów w naszej ofercie. Klientów z pewnością zachęca doskonała lokalizacja osiedla, które położone jest niedaleko Galerii Mokotów, Parku Królikarnia, Pola Mokotowskiego, a także zagłębia biurowego na Służewcu. Czyni to z projektu nie tylko bardzo atrakcyjne miejsce do zamieszkania, ale także ciekawą okazję inwestycyjną – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Więcej informacji o najnowszych inwestycjach znajdziesz TUTAJ

Źródło: mp

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.