Rodzinny festyn w Górczyńskiej 46

Rodzinny festyn w Górczyńskiej 46
Możliwość komentowania Rodzinny festyn w Górczyńskiej 46 została wyłączona, 17/09/2014, przez␣, w␣deweloperzy, lokalne, MdM, mieszkania, nieruchomości, Poznań, wielkopolskie

Dmuchana zjeżdżalnia, wata cukrowa i moc atrakcji dla całej rodziny. Tak właśnie będzie wyglądała sobota 20 września w Górczyńskiej 46. Rodzinny festyn zorganizowany zostanie w ramach drzwi otwartych inwestycji i będzie również okazją, by zobaczyć jak prezentuje się nowe mieszkanie pokazowe.

Górczyńska 46

Górczyńska 46

Górczyńska 46 to jedna z trzech inwestycji zrealizowanych przez firmę SAP-PROPERTY w Poznaniu. Budynek od samego początku projektowany był z myślą o rodzinach. Znalazło się w nim 113 lokali, z czego wciąż dostępnych jest kilka wariantów dużych 3-, 4- lub 5 pokojowych mieszkań. – Zawsze zwracamy uwagę na to, że nasza inwestycja jest przyjazna rodzinom. Między innymi z tego względu jesteśmy partnerem miasta w programie wspierania rodzin wielodzietnych. Organizowany festyn jest najlepszą okazją by samemu z bliska się o tym przekonać. – mówi Marcin Witkowski z SAP-PROPERTY. – Dlatego w sobotę  do Górczyńskiej 46 zapraszamy całe rodziny. Rodzice będą mogli zwiedzić inwestycję i zobaczyć nowe mieszkanie pokazowe, a dzieci skorzystać z mnóstwa atrakcji, które dla nich przygotowaliśmy. W programie imprezy są  konkursy, zabawy z animatorem, malowanie twarzy, wata cukrowa i popcorn – dodaje. Impreza odbędzie się przy ul. Górczyńskiej 46 w sobotę 20 września w godzinach od 10 do 16. Prócz festynowych atrakcji deweloper zaprezentuje nowe mieszkanie pokazowe. Będzie to w pełni umeblowany trzypokojowy lokal o powierzchni 76 mkw. Warto przypomnieć, że od targów obowiązuje również nowa promocja – mieszkanie czteropokojowe w cenie dwupokojowego. Dostępna jest bowiem pula czteropokojowych mieszkań o powierzchni 65 mkw., które oferowane są w cenie lokali dwupokojowych. Prócz tego deweloper przygotował 10 proc. rabat na duże mieszkania czteropokojowe.

Poszukujących gotowych mieszkań może zainteresować jeszcze jedno rozwiązanie. Deweloper proponuje usługę „mieszkania na próbę”. Firma umożliwia wynajęcie mieszkania, a następnie nabycia go w momencie, gdy sytuacja materialna klienta na to pozwala. W przypadku gdy najemca zdecyduje się na zakup nieruchomości, w ramach transakcji otrzyma zwrot części zapłaconego czynszu.

W Górczyńskiej 46 znaleźć możemy lokale o powierzchni od 43 do 144 m.kw. Większość z nich posiada taras, balkon lub loggię. Do lokali parterowych przynależą ogródki. W budynku dostępne są również mieszkania dwupoziomowe położone na ostatnich dwóch piętrach inwestycji. Przynależą do nich tarasy dachowe, z których największy ma ponad 90 m.kw. Warto zauważyć, że budynek posiada dwupoziomową halę garażową, a bezpośrednio przy inwestycji deweloper wydzielił teren zielony z placem zabaw do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. W trosce o najmłodszych lokatorów na parterze budynku działają już żłobek i przedszkole. Dodatkowo na ostatnim piętrze znajduje się Klub Lokatora ze sprzętem sportowym i tarasem widokowym. Wszystko to razem sprawia, że inwestycja wyróżnia się na tle podobnych jej budynków wielorodzinnych.

Omnie Michał

Absolwent politologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza o specjalnościach marketing polityczny oraz dziennikarstwo. Ponadto studiował na Wydziale Politologii Uniwersytetu Warszawskiego i Universidade Nove de Lisboa w Portugalii. Zajmuje się tematyką deweloperską i materiałów budowlanych