Robyg ma pozwolenie na budowę VIII etapu Osiedla Kameralnego

Robyg ma pozwolenie na budowę VIII etapu Osiedla Kameralnego
Możliwość komentowania Robyg ma pozwolenie na budowę VIII etapu Osiedla Kameralnego została wyłączona, 30/07/2015, przez␣, w␣architektura i design, Bemowo, budownictwo, deweloperzy, Headline, inwestycje, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Warszawa

Grupa ROBYG uzyskała pozwolenie na budowę VIII etapu inwestycji Osiedle Kameralne na warszawskim Bemowie. Jest to trzeci z kolei realizowany etap projektu.

Pozwolenie obejmuje lokale mieszkalne, podziemny parking oraz elementy zagospodarowania terenu. W ramach ósmego etapu inwestycji Osiedle Kameralne na 11 kondygnacjach zostanie wybudowanych 156 lokali i ok. 400 mkw. powierzchni usługowej. Planowane rozpoczęcie prac budowlanych nastąpi w lipcu 2015, a zakończenie w październiku 2016.

Osiedle Kameralne to zespół nowoczesnych budynków, położonych w historycznej części Bemowa – Jelonkach.

Uzyskanie pozwolenia na budowę VIII etapu Osiedla Kameralnego – który stanowi trzeci w kolejności etap realizacji projektu – jest efektem wdrażania przyjętej przez Zarząd spółki strategii rozwoju polegającej na utrzymywaniu szerokiego portfolio lokali i elastycznego dopasowywania się do potrzeb rynku. Jest to odpowiedź na ogromne zainteresowanie oferowanymi przez spółkę lokalami, charakteryzującymi się konkurencyjną relacją ceny do jakości, kompleksowym i estetycznym projektowaniem przestrzeni, atrakcyjną lokalizacją oraz świadomym i zrównoważonym kształtowaniem przestrzeni miejskiej – mówi Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorczej ROBYG SA.

Więcej informacji o najnowszych inwestycjach znajdziesz TUTAJ

Źródło: mp

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.