Rezydencja Warszawska osiągnęła półmetek

Rezydencja Warszawska osiągnęła półmetek
Możliwość komentowania Rezydencja Warszawska osiągnęła półmetek została wyłączona, 15/07/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, ceny, deweloperzy, Headline, inwestycje, mazowieckie, mieszkania, mieszkaniowe

Powstająca w Piastowie rezydencja warszawska wkroczyła właśnie w kolejny etap realizacji. Deweloperem inwestycji jest firma LW Development.

Rezydencja Warszawska obejmuje 3 pięciokondygnacyjne budynki, połączone ze sobą i tworzące trójkąt równoboczny. Ciekawostką są powstające na dachu ogrody. W budynku znajdą się mieszkania o metrażach od 23 mkw. do 80 mkw. Na parterze budynku znajdą się lokale usługowe i handlowe. Na poziomie -1 znajdą się miejsca parkingowe.

Ceny lokali to 5900 zł/mkw., w promocji  od 5500 zł/mkw. Pierwszy etap osiedla zostanie oddany do użytku w III kwartale bieżącego roku, zaś cała inwestycja zostanie zakończona w II kwartale 2016 roku. Generalnym wykonawcą budynku jest firma Ferryman.

Źródło: urbanity.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.