RED Real Estate Development inwestuje w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu

RED Real Estate Development inwestuje w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu
Możliwość komentowania RED Real Estate Development inwestuje w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu została wyłączona, 01/08/2011, przez␣, w␣budowlane, inwestycyjne, mieszkaniowe, nieruchomości, Poznań, Warszawa, Wrocław

RED Real Estate Development w 2011 roku wprowadzi na rynek trzy inwestycje. Poza budową trzeciego etapu osiedla Alpha w Warszawie, deweloper rozpocznie realizację osiedla RED Park w Poznaniu i zainicjuje inwestycję we Wrocławiu

Obecna na polskim rynku od 2006 roku, firma deweloperska RED Real Estate Development rozpocznie w tym roku aż trzy projekty mieszkaniowe, na największych krajowych rynkach: warszawskim, poznańskim i wrocławskim.

Z początkiem sierpnia bieżącego roku inwestor zacznie budowę trzeciego etapu osiedla Alpha, które powstaje na warszawskich Skoroszach. Głównym wykonawcą tego etapu inwestycji została firma ERBUD S.A., która realizowała także poprzednią fazę budowy. Tym razem jej zadaniem będzie realizacja dwóch kolejnych budynków, w których powstanie 176 mieszkań i 127 miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz lokale użytkowe. Kontrakt opiewa na kwotę 30, 2 mln zł netto. Budowa ma się zakończyć w sierpniu 2013 roku.

W pierwszej części projektu zakończonej we wrześniu 2009 r. powstały cztery budynki, w których znalazło się 198 mieszkań. Kolejny budynek z 76 lokalami mieszkalnymi na osiedlu Alpha zostanie przekazany do użytkowania w październiku tego roku, z półrocznym wyprzedzeniem niż było to wcześniej planowane. Po zakończeniu budowy ostatniej fazy, kompleks składał się będzie z siedmiu budynków, które otoczą imponujące wewnętrzne patio z zielenią parkową, pergolami, altankami, fontannami, strumyczkami, oczkami wodnymi, skalniakami i innymi elementami małej architektury oraz placem zabaw dla dzieci.

W październiku bieżącego roku RED Real Estate Development rusza także z budową poznańskiego osiedla RED Park usytuowanego przy ulicy 28 Czerwca w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Dębiec. Tworzyć go będą cztery trzynastopiętrowe budynki mieszkalne z garażami podziemnymi oraz Galeria RED Park o charakterze usługowo-handlowym. W pierwszym etapie projektu powstanie 130 mieszkań, których oddanie przewidziane jest w październiku 2013 roku. Poznańska inwestycja, którą finansuje PKO BP została bardzo pozytywnie przyjęta przez klientów firmy. W okresie przedsprzedaży mieszkania cieszą się dużym zainteresowaniem kupujących ze względu na zaproponowany przez inwestora atrakcyjny system finansowania 15/85. Obecnie deweloper prowadzi rozmowy z firmami budowlanymi, które zgłosiły się do realizacji projektu i wkrótce dokona wyboru generalnego wykonawcy prac budowlanych.

RED Real Estate Development planuje również rozpoczęcie w tym roku swojej pierwszej inwestycji we Wrocławiu. Na działce o powierzchni 8 638 mkw. położonej przy ulicy Kościuszki, blisko wrocławskiej Starówki powstaną soft lofty utrzymane w nowoczesnej stylistyce. Nowopowstałe budynki będą tworzyć spójną całość z dwoma odrestaurowanymi kamienicami. Inwestycja obejmować będzie 16 968 mkw. powierzchni użytkowej mieszkań i powierzchni biurowych.

Mocnymi fundamentami rozwoju RED Real Estate Development jest doświadczenie zdobyte podczas realizacji wielu znaczących inwestycji komercyjnych, hotelowych i mieszkaniowych m.in. w USA i Belgii. W ciągu kilku lat swojej działalności w Polsce deweloper dał się poznać zarówno klientom, jak i partnerom biznesowym jako solidna firma.

Więcej na: www.redpark.pl i www.red-development.pl

Omnie Red Real Estate Development Sp. z o.o.