Rabaty na dziesięciolecie

Rabaty na dziesięciolecie
Możliwość komentowania Rabaty na dziesięciolecie została wyłączona, 08/06/2011, przez␣, w␣lokalne, miasta, mieszkaniowe, Warszawa

Bouygues Immobilier Polska z okazji 10-lecia obecności na polskim rynku nieruchomości zaoferował rabaty na nieruchomości. Oferta jest ważna od 6 do 30 czerwca i dotyczy 91 mieszkań i 9 domów. Rabaty sięgają 10%. Dostępne metraże mieszkań to od 24 do 116 m kw., a domów od 174 do ponad 200 m kw. Wszystkie lokale mieszkalne objęte promocją znajdują się w dwóch inwestycjach, Villa Parc na Ochocie oraz Villa Arte zlokalizowanej na Woli przy ul. Jana Kazimierza 49, w którym każdy budynek ma inną nazwę: Villa Arte, Bell’Arte i Carré Arte. Domy, których dotyczy promocja znajdują się w miasteczku domów szeregowych Le Village w Józefosławiu pod Warszawą.

 

Omnie Marta Kosińska

Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.