Prosta Tower czeka na najemców

Prosta Tower czeka na najemców
Możliwość komentowania Prosta Tower czeka na najemców została wyłączona, 16/06/2011, przez␣, w␣biurowe, komercyjne, lokalne

Trwają prace wykończeniowe biurowca Prosta Tower. Inwestycja Marvipol S.A. znajduje się na warszawskiej Woli, przy ul. Prostej 32, w rejonie Warsaw Business District i jest przeznaczona dla średnich i małych najemców. Budynek ma 20 kondygnacji naziemnych i 5 podziemnych, 8400 m kw. pow. biurowej, lokale od 150 do 600 m kw. i 75 miejsc parkingowych w garażu podziemnym. Początkowo budynek zaprojektowano jako apartamentowiec, jednak w 2008 zmieniono jego przeznaczenie. Generalnym wykonawcą części podziemnej była firma Mitex Eifage, a naziemną wykonuje WARBUD S.A. Termin oddania do użytku to III kw. 2011 r.

Źródło: Home Broker Daily

Omnie Marta Kosińska

Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.