Program RnS oraz świąteczne promocje dynamizują sprzedaż

Możliwość komentowania Program RnS oraz świąteczne promocje dynamizują sprzedaż została wyłączona, 20/12/2012, przez␣, w␣miasta, mieszkania, mieszkaniowe, Uncategorized, Warszawa

Ostatnie dni programu Rodzina na Swoim spowodowały zwiększoną aktywność klientów na rynku mieszkaniowym. Trend potwierdza jeden
z największych warszawskich deweloperów, firma Dolcan. Deweloper tylko w listopadzie, i tylko na jednym z osiedli sprzedał 10 mieszkań spełniających wymogi rządowego programu. Klienci mogą dodatkowo liczyć na świąteczne promocje.

Firma Dolcan na osiedlu Tęczowym, wybudowanym w warszawskich Włochach jeszcze kilka tygodni temu miała sporo lokali dostępnych w ramach programu RnS. Ale sytuacja ta szybko się zmienia, gdyż koniec programu zmobilizował wielu kupujących. – Tylko w listopadzie sprzedaliśmy 10 mieszań w tej inwestycji – informuje Anna Sitnik, z-ca dyrektora biura sprzedaży w Dolcan. I dodaje, że początek grudnia jest równie dynamiczny. – Tak duże zainteresowanie zaskoczyło nawet nas samych. W zeszłym roku o tej porze klienci myśleli raczej o prezentach świątecznych, a nie tak poważnych wydatkach jak mieszkanie. Teraz jest inaczej. Wszyscy, którzy na poważnie myślą o kupieniu nowego M, chcą jeszcze skorzystać z rządowych dopłat – mówi Anna Sitnik.

W chwili obecnej na osiedlu Tęczowym Dolcan ma dostępnych w ramach RnS 13 mieszkań o powierzchni 62 m kw., w cenie 5.789 zł za m kw. Inwestycja jest już oddana do użytku. Tworzą ją kameralne budynki, w każdym znajduje się jedynie 22 lokale. Kilka mieszkań ma także ogródki.

Równie duże zainteresowanie lokalami w RnS widać także na innych osiedlach Dolcan. Np. na osiedlu Grabskiego w Lublinie w listopadzie sprzedało się w ramach programu RnS 7 mieszkań. Tu w ramach limitów Rodziny na Swoim, które wynoszą 3.718,80 zł za m kw. Dolcan ma w ofercie jeszcze 6 lokali. Osiedle Grabskiego firmy Dolcan jest już wybudowane, od ręki można podpisywać akt notarialny i wprowadzać się do nowych mieszkań. Mieszkania na parterze posiadają ogródki, a te położone wyżej – przestronne balkony i duże tarasy. Mieszkańcy korzystają także z przestronnego dziedzińca.

Prezent do dewelopera
Deweloper poza mieszkaniami w atrakcyjnych cenach RnS proponuje klientom także świąteczne promocje. Dotyczą one czterech inwestycji: Orla II i osiedle Powstańców w Ząbkach oraz inwestycji Ogrody Ochota i osiedla domów jednorodzinnych Magenta w Warszawie.

Na obu gotowych do zamieszkania osiedlach w Ząbkach do końca roku mieszkania można kupić w cenie już od 4.500 zł za m kw. Z kolei w inwestycji Ogrody Ochota, której budowa jest na finiszu, klienci mogą wybierać spośród 20 mieszkań w promocyjnej cenie 7.300 zł za m kw. A na oddanym do użytku osiedlu domów jednorodzinnych Magenta w Rembertowie deweloper zachęca do świątecznego negocjowania cen.

Tagi:␣
Dolcanmieszkania

Omnie Dolcan

Dolcan to jeden z liderów rynku nieruchomości mieszkaniowych w Polsce. Firma jest spółką z wyłącznie polskim kapitałem. Do tej pory inwestor zrealizował 20 projektów oddając do użytku ok. 4.000 mieszkań. Głównie na terenie Warszawy, ale też Lublina, Szczecina, Bydgoszczy i Kozienic. Obecnie spółka zatrudnia 200 osób.