Program „Mieszkanie tygodnia” i inne promocje od Dolcan

Możliwość komentowania Program „Mieszkanie tygodnia” i inne promocje od Dolcan została wyłączona, 27/02/2013, przez␣, w␣inwestycje, miasta, mieszkaniowe, nieruchomości

Mieszkania w promocyjnych cenach na wybranych osiedlach
w Warszawie i Ząbkach, zaczynające się już od 4.100 zł za m kw. oraz program „Mieszkanie tygodnia” – to oferta, którą z myślą o swoich klientach wprowadziła firma Dolcan. Dodatkowo w dniach 23 – 24 lutego deweloper zaprasza wszystkich zainteresowanych na dni otwarte w będącym na ukończeniu osiedlu Ogrody Ochota.

Mimo wygaszenia rządowego programu Rodzina na Swoim i przesunięcia startu nowego programu Mieszkanie dla Młodych na przyszły rok ludzie wciąż chcą kupować mieszkania. Decyzję o zakupie własnego M mogą ułatwić coraz tańsze kredyty, na skutek sukcesywnego obniżania stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej. Firma Dolcan, obserwując duże zainteresowanie klientów na targach mieszkaniowych, idąc za zauważalnym popytem, zdecydowała się wprowadzić promocyjne ceny na swoich wybranych osiedlach w Warszawie i Ząbkach.

W Warszawie deweloper wprowadził promocyjne ceny
na Osiedlu Tęczowym we Włochach oraz Osiedlu Ogrody Ochota, położonym przy al. Krakowskiej. Ceny mieszkań na oddanym do użytku Osiedlu Tęczowym, znajdującym się tuż obok stacji WKD, zaczynają się już od 5.790 zł za m kw. Natomiast na Osiedlu Ogrody Ochota, położonym 15 minut od centrum miasta, można kupić mieszkania już od 7.300 zł za m kw. Dodatkowo dla wszystkich zainteresowanych mieszkaniami w tej inwestycji deweloper organizuje w dniach 23-24 lutego dni otwarte, które odbędą się w nowym biurze sprzedaży położonym na parterze, tej będącej już na ukończeniu inwestycji.

– Zdecydowaliśmy się na zorganizowanie dni otwartych w Ogrodach Ochota ponieważ inwestycja jest już na ukończeniu, a klienci bardzo cenią sobie możliwość zobaczenia realnego budynku, a nie tylko wizualizacji. Dodatkowo będzie to doskonała okazja, aby zaprezentować nasze nowe biuro sprzedaży, które przenieśliśmy z pawilonu znajdującego się obok budowy, do lokalu usługowego znajdującego się na parterze inwestycji. Obecnie trwają prace końcowe wnętrz budynku, zatem potencjalni klienci będą mieli szansę zobaczyć kompleks w całej okazałości. Potencjalni klienci będą również mogli przekonać się o wysokiej jakości wykończenia, która jest mocną stroną naszych inwestycji – podkreśla Anna Sitnik, z-ca dyrektora sprzedaży w firmie Dolcan.

Firma Dolcan oferuje promocyjne ceny również na swoich dwóch oddanych już osiedlach w Ząbkach. Na Osiedlu Orla, znajdującym się w centrum Ząbek, tuż przy stacji PKP, mieszkania można kupić już za 4.350 zł za m kw. Natomiast na Osiedlu Powstańców, ceny mieszkań zaczynają się już od 4.100 zł za m kw. Wokół inwestycji jest bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura – na przeciwko otwarta została ogólnodostępna przychodnia zdrowia, działająca w ramach NFZ, w sąsiedztwie znajdują się też szkoła podstawowa, poczta, trzy markety
i centrum handlowe.

Deweloper wprowadził również promocyjny program „Mieszkanie tygodnia”. Dolcan co tydzień oferuje mieszkanie w jednej ze swoich inwestycji w wyjątkowej cenie, niższej od standardowo oferowanej. Informacje o mieszkaniu objętym ofertą w danym tygodniu będą publikowane na stronie firmy w formie reklamy pop up prezentującej wybrany lokal.

Tagi:␣
Dolcanmieszkania

Omnie Dolcan

Dolcan to jeden z liderów rynku nieruchomości mieszkaniowych w Polsce. Firma jest spółką z wyłącznie polskim kapitałem. Do tej pory inwestor zrealizował 20 projektów oddając do użytku ok. 4.000 mieszkań. Głównie na terenie Warszawy, ale też Lublina, Szczecina, Bydgoszczy i Kozienic. Obecnie spółka zatrudnia 200 osób.