Premium Point – nowa jakość na stołecznym rynku

Możliwość komentowania Premium Point – nowa jakość na stołecznym rynku została wyłączona, 26/07/2012, przez␣, w␣apartamenty, mieszkaniowe, nieruchomości, Uncategorized, Warszawa


Na Białołęce powstaje nowa inwestycja firmy Green House Development. Nowoczesny, komfortowy budynek Premium Point będzie mieć standard, którego dotąd w tej części Warszawy nie było.

 

Obiekt, który powstaje u zbiegu ulic Hanki Ordonówny i Topolowej, wyróżniać będzie atrakcyjna modernistyczna architektura, eleganckie foyer i starannie zaprojektowana zieleń. Budowa inwestycji już ruszyła, a otwarcie biura sprzedaży nastąpi w najbliższych tygodniach.

Projekt powstał w znanej warszawskiej  pracowni AGK Architekci. Znajdzie się w nim 188 mieszkań o zróżnicowanych metrażach, z których największe będą mieć powierzchnię ponad 100 metrów. Oddanie budynku do użytku zaplanowane jest do końca 2014 roku.

Projektanci zadbali, aby wnętrza były jasne i przestronne. Każde z nich będzie mieć duże okna, tarasy lub balkony. Budynek będzie mieć zróżnicowaną wysokość, w najwyższym miejscu pojawi się 12 kondygnacji. Z ostatnich pięter rozpościerać się będzie wspaniały widok na panoramę Warszawy i Wisły.

 

Inwestycję wyróżniać będzie nie tylko wysoka jakość architektury, ale przede wszystkim wyjątkowa oferta skierowana do mieszkańców. Nabywcy, którzy zdecydują się zakupić mieszkanie w Premium Point skorzystają ze specjalnego, dedykowanego dla nich programu Świat Premium Point.  W ramach niego, będą mogli korzystać z usługi concierge, systemu inteligentnej automatyki budynków „smart home”, a także pakietowej oferty wykończenia wnętrz pod klucz. Wszystko dostępne będzie w atrakcyjnych cenach, wynegocjowanych specjalnie dla klientów firmy Green House Development.

Świat Premium Point to nowa jakość na stołecznym rynku. Specjalna, wyselekcjonowana oferta odpowiada standardowi wysokiej klasy apartamentów. Stworzyliśmy ją po to, aby spełnić najbardziej wymagające oczekiwania naszych klientów.

W trosce o ich czas, komfort i bezpieczeństwo, zaprosiliśmy do współpracy najwyższej klasy profesjonalistów, którzy przygotowali specjalnie na ten cel unikatową ofertę, na którą składają się nowatorskie rozwiązania. – podkreśla Adam Sadowski wiceprezes firmy Green House Development. 

Program jest odpowiedzią na rezultaty badań zlecone przez dewelopera, których celem było bliższe poznanie potrzeb klientów. – Wynika z nich, że nabywcy potrzebują dziś nowej jakości. Liczy się zarówno metraż, jak i rodzaj użytych materiałów, a także m.in. możliwość skorzystania z kompleksowego  wykończenia wnętrz, obsługi concierge oraz coraz popularniejszych, inteligentnych systemów zarządzania domem. Program Świat Premium Point spełnia te oczekiwania. Stworzyliśmy unikatową ofertę dedykowaną specjalnie dla mieszkańców naszej nowej inwestycji. – podsumowuje  wiceprezes  Green House Development Adam Sadowski.

 

Omnie Green House Development

Green House Development to warszawska firma deweloperska, która z powodzeniem działa od wielu lat na stołecznym rynku. Obecnie realizuje dwie inwestycje na Białołęce „Apartamenty Wiślane” przy ulicy Odkrytej 58 i inwestycję Premium Point przy ulicy Hanki Ordonówny ( róg Topolowej). W najbliższym czasie planuje kolejne realizacje w Warszawie, m.in. w Wilanowie, a także w innych miastach Polski, w Krakowie i Poznaniu. Głównym celem, jaki stawia sobie Green House Development, jest oferowanie Klientom komfortowych mieszkań w korzystnej cenie. Dlatego podczas realizacji inwestycji firma korzysta ze sprawdzonych rozwiązań technologicznych i najlepszych materiałów. Spółka współpracuje ze kreatywnym zespołem architektów, co gwarantuje nowoczesną stylistykę i wysoką funkcjonalność inwestycji. Nad realizacją projektów czuwa zespół wykwalifikowanych profesjonalistów z dużym doświadczeniem w budownictwie.