Prace wykończeniowe w Silver Tower Center

Prace wykończeniowe w Silver Tower Center
Możliwość komentowania Prace wykończeniowe w Silver Tower Center została wyłączona, 08/08/2014, przez␣, w␣dolnośląskie, Headline, komercyjne, miasta, regiony, Wrocław

Dobiegają końca prace przy budowie Silver Tower Center we Wrocławiu. Otwarcie planowane jest na początek października. Obiekt będzie dysponował powierzchniami biurowymi, pokojami hotelowymi pod szyldem ibis Styles oraz zapleczem gastronomicznym i konferencyjnym.

Silver Tower Center mieście się niedaleko Dworca Głównego PKP, przy Placu Konstytucji 3 Maja. Inwestycję zrealizowała spółka Wisher Enterprise.

Budowa obiektu rozpoczęła się w połowie 2012 r. Jak informuje główny projektant Maćków Pracowni Projektowej Zbigniew Maćków: – W tej chwili finalizowane są roboty wykończeniowe w budynku. Przed nami odbiory właściwych służb. Jeśli chodzi o ogólnodostępną przestrzeń wokół budynku, to trwa układanie kostki brukowej. Od strony dworca PKP została już położona jedna trzecia całej zaplanowanej kostki. Ławki i inne elementy małej architektury będą montowane na samym końcu.

Obiekt składa się z dwóch części: jedna ma 14 kondygnacji i mieści biura, druga – sześć i oferuje powierzchnie usługowe i handlowe.

Sprawdź aktualne ceny najmu powierzchni komercyjnych

Źródło: www.propertynews.pl

Photo materiały inwestora

Omnie Anna Gadzina

Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.