Poznańska marka mieszkaniowa

Poznańska marka mieszkaniowa
Możliwość komentowania Poznańska marka mieszkaniowa została wyłączona, 16/06/2011, przez␣, w␣mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Poznań, sprzedaż, wielkopolskie

Spółka Family House została uhonorowana tytułem „Mieszkaniowa Marka Roku 2011” w rankingu organizowanym przez Nowy Adres S.A.  Nagroda dla najbardziej rozpoznawalnej marki w kategorii firma deweloperska w Poznaniu, to swoisty certyfikat solidności oraz zaangażowania w prowadzoną działalność.

W drugim kwartale 2011 r.  na zlecenie Nowego Adresu instytut badawczy przeprowadził wywiady w 5 największych aglomeracjach Polski: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu oraz Trójmieście. Respondenci w wieku 25-60 lat pytani byli o znajomość marek w poszczególnych kategoriach: firma deweloperska, agencja nieruchomości, bank udzielający kredytów hipotecznych oraz pośrednik finansowy. Wyniki badań pozwoliły wyłonić najpopularniejsze w tych miastach brandy. – Jesteśmy bardzo zadowoleni z otrzymanego wyróżnienia, tym bardziej że jest ono przyznane głosami klientów. Rozpoznawalna marka to prawdziwy kapitał, zwłaszcza na rynku mieszkaniowym, gdzie mamy do czynienia z towarem jakim jest nieruchomość. Zakup mieszkania to niekiedy życiowa decyzja, dlatego ważne jest aby każdy cieszył się z dokonanego wyboru przez wiele lat – mówi Izabelle Łukomska-Pyżalska, wiceprezes Family House. – Nagroda, którą otrzymaliśmy pokazuje, że klienci doceniają nasz profesjonalizm w prowadzonej działalności, co niewątpliwie będzie nas mobilizowało do jeszcze bardziej wytężonej pracy – dodaje I. Łukomska-Pyżalska.

W trakcie uroczystej Gali, która odbyła się 14 czerwca 2011 r. w warszawskim Teatrze Capitol, nastąpiło wręczenie nagród zwycięzcom rankingu „Mieszkaniowa Marka Roku”. Oprócz Family House, w kategorii „firma deweloperska” w Poznaniu uhonorowany został: Ataner Sp. z o.o., Nickel Development Sp. z o.o. W kategorii „pośrednik finansowy” tytuł mieszkaniowej marki roku uzyskał m.in. Dom Kredytowy NOTUS SA. W kategorii „agencja nieruchomości” Ptak Nieruchomości Małgorzata Ptak-Adamczewska.

 

 

Omnie Family House

Family House to Spółka obecna na wielkopolskim rynku deweloperskim od kilku lat. Zdobyte doświadczenie pozwala nam zapewnić najwyższą jakość wykonywanych domów i mieszkań. Jako Inwestor jak również generalny wykonawca swoich inwestycji Family House daje klientom gwarancję terminowości, profesjonalizmu oraz wysokiej klasy wykończenia. Nasza spółka jest zarówno deweloperem jak również firmą budowlaną, świadczymy usługi na rzecz innych firm. Zatrudniamy kadrę kilkuset sprawdzonych pracowników i wykonawców w tym między innymi: murarzy, cieśli, operatorów maszyn, kierowców, elektryków, którzy swoją praca w ogromnym stopniu wpływają na wysoką sprzedaż inwestycji Spółki. Posiadamy również własny park maszynowy: koparki, ładowarki, ciężarówki, wywrotki, podnośniki teleskopowe, pompy do betonu, walce wibracyjne, koparko - ładowarki. Family House łączy w sobie tradycje oraz nowoczesność- co pozwala spełnić oczekiwania zarówno starszego jak i młodszego pokolenia. Ogromną wagę przywiązujemy do funkcjonalności naszych domów i mieszkań, ich estetyki oraz wygody, jednocześnie dbając o wysoki poziom architektury. Pragniemy spełnić oczekiwania przyszłych nabywców, stąd każdy klient ma możliwość wyboru spośród wielu opcji dodatkowych przy zakupie własnej inwestycji. Naszym mottem jest hasło "Dom o jakim marzysz" – zatem każdy klient może liczyć, że w Family House znajdzie dom lub mieszkanie spełniające jego marzenia.