Potarguj się o mieszkanie z ogrodem

Potarguj się o mieszkanie z ogrodem
Możliwość komentowania Potarguj się o mieszkanie z ogrodem została wyłączona, 29/05/2015, przez␣, w␣budownictwo, deweloperzy, lokalne, MdM, nieruchomości, Poznań, wielkopolskie

W najbliższy weekend w Galerii Polskie Meble odbędą się targi Twój Dom, Mieszkanie, Wnętrze. Osoby, które już nabyły nowe M mogą dowiedzieć się na nich jak urządzić swój wymarzony lokal. Poszukujący mieszkania będą mieli natomiast okazję, by zapoznać się z ofertą deweloperów. Wśród nich firma Skaland, która zaprezentuje mieszkania z ogrodem w specjalnej cenie.

 Nowe Koninko II_001

To druga edycja tej imprezy targowej. Organizator przygotował dla odwiedzających kilka stref tematycznych, w zależności od tego czym są zainteresowani. Poszukujący mieszkań powinni zajrzeć do Strefy Dewelopera, gdzie będzie można zapoznać się z aktualną ofertą oraz zapowiedziami deweloperskich inwestycji z miasta i regionu. Klienci mogą tu liczyć na specjalne oferty – Wszyscy, którzy marzą o mieszkaniach z ogrodem powinni zawitać na nasze stoisko. Na szczególną uwagę zasługują lokale w Nowym Koninku II. Do końca maja proponujemy klientom trzypokojowe parterowe mieszkania o powierzchni 63 mkw. w specjalnej cenie  239 tys. zł brutto. Do każdego z nich przynależy ogród o powierzchni 33 mkw. – mówi Olga Pietrzak z firmy Skaland – Prócz mieszkań parterowych w tej lokalizacji dostępne są również lokale dwupoziomowe z tarasem. Ci, którzy potrzebują więcej życiowej przestrzeni powinni zapoznać się z naszymi mieszkaniami na Świerkowej Polanie III w Robakowie. Dostępne są tam mieszkania szeregowe o powierzchni nawet 90 mkw. – dodaje.

Nowe Koninko II_002

            Kolejna ze stref tematycznych to Strefa Doradcy. Powinni się do niej udać wszyscy Ci, którzy wybrali już nieruchomość ale wciąż mają pytania związane z warunkami uzyskania kredytu hipotecznego bądź rządowego programu „Mieszkanie dla młodych”. Kolejna to Strefa Projektanta, w której zaprezentują swoją ofertę architekci wnętrz. Będzie to doskonała okazja do uzyskania bezpłatnych porad w zakresie urządzania wnętrz. Nie zabraknie też strefy z atrakcjami dla najmłodszych.

Impreza targowa odbędzie się w dniach 30 i 31 maja w Galerii Polskie Meble przy Al. Solidarności 34 w Poznaniu. Stoiska wystawców będą dostępne dla zwiedzających  w godzinach od 11:00 do 18:00.

Omnie Michał

Absolwent politologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza o specjalnościach marketing polityczny oraz dziennikarstwo. Ponadto studiował na Wydziale Politologii Uniwersytetu Warszawskiego i Universidade Nove de Lisboa w Portugalii. Zajmuje się tematyką deweloperską i materiałów budowlanych