Pomarańczarnia – nowy apartamentowiec na Woli

Pomarańczarnia – nowy apartamentowiec na Woli
Możliwość komentowania Pomarańczarnia – nowy apartamentowiec na Woli została wyłączona, 29/03/2016, przez␣, w␣apartamenty, architektura i design, Headline, miasta, mieszkaniowe, nieruchomości, Warszawa, Wola

Przy ulicy Wawrzyszewskiej 11 na Woli powstaje nowoczesny ośmiopiętrowy apartamentowiec pod nazwą Pomarańczarnia. Jest to kolejna inwestycja warszawskiego dewelopera Gemma. Zakończenie prac budowlanych planowane jest na przełomie 2016 i 2017 roku.

W budynku przewidziano trzydzieści jedno- i dwupoziomowych apartamentów o zróżnicowanych i zindywidualizowanych układach. Powierzchna lokali wynosi od 35,12 do 97,89 m kw. a wysokość 269 cm.

– Głównym celem projektu było uzyskanie  prostych, przestrzennych lokali mieszkalnych o południowej ekspozycji – mówi Marek Woźnica, projektant inwestycji, a zarazem inwestor. – Dzięki małej liczbie podziałów w mieszkaniach, dużym przeszkleniom wychodzącymi na atrakcyjne osie widokowe i panoramę Warszawy, uzyskany zostanie tak pożądany styl soft loftów – dodaje Woźnica.

W budynku znajdą się mieszkania od jedno- do czteropokojowych, w cenie 8 400-9 100 zł za m kw. (ceny z tarasami). Zadbano również o miejsca parkingowe i garażowe oraz komórki lokatorskie, które rozmieszczono zarówno na piętrach, jak i w przestrzeni garażowej.

W budynku przewidziana jest przestrzeń na lokal usługowy (336,18 m kw.) z możliwością podziału na 2 lub 3 mniejsze.

Gemma Inwestycje – we współpracy z Pracownią Architektury Wnętrz Decoroom – oferuje trzy rodzaje wykończenia „pod klucz”: Standard, Premium i VIP. Istnieje również możliwość skorzystania z usług firmy Apertum Architektura i Wnętrza – pracowni o długim doświadczeniu projektowo-wnętrzarskim.

– Obszar Młynowa został dość mocno dogęszczony w ciągu ostatnich lat – zauważa Marek Woźnica. – Nam udało się uniknąć zamknięcia mieszkańców w gettach osiedlowych. Zgodnie z  tendencjami panującymi w Europie – teren działki wraz z częścią zieloną został włączony do  wspólnej przestrzeni miejskiej – mamy nowoczesną kamienicę ze skwerem.

Budynek zdecydowanie wyróżni się na tle monotonnych i przytłaczających skalą osiedli. Intrygujące będzie już wejście – pomarańczowa elewacja z kolorem przenikającym do wnętrza. Miękko przeplatając się z okładziną, stworzy przestrzeń przyjazną mieszkańcom.

Do ocieplenia klimatu przyczyni się nie tylko energetyczna kolorystyka. Zaprojektowano również loggie i duże tarasy umożliwiające zaaranżowanie „zielonych ścian” oddzielających mieszkania od  miejskiego zgiełku.

Inwestycja jest realizowana na działce stanowiącej własność inwestora, nabywcy nie będą musieli ponosić opłat z tytułu użytkowania wieczystego.

Więcej informacji o inwestycji na stronie www.pomaranczarnia.warszawa.pl

Kontakt telefoniczny: 516 131 693 oraz mailowy [email protected]
Gemma Inwestycje to firma deweloperska z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Oferuje komfortowe wille miejskie, przestronne mieszkania w wysokim standardzie oraz domy w przystępnej cenie przy granicy Warszawy i Lesznowoli.

Firma rozpoczęła swoją działalność w 1993 roku jako pracownia architektoniczna Gemma. W tej pracowni powstały projekty architektoniczne budynków mieszkalnych, domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, obiektów komercyjnych, takich jak biura, magazyny, a także wiele projektów wnętrz mieszkalnych, biurowych, gastronomicznych i handlowych.

Od 2001 roku firma nadzoruje również procesy inwestycyjne i koordynuje kompleksowo przedsięwzięcia deweloperskie.

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.