Pierwszy sklep Forever 21 w Polsce w Galerii Północnej

Pierwszy sklep Forever 21 w Polsce w Galerii Północnej
Możliwość komentowania Pierwszy sklep Forever 21 w Polsce w Galerii Północnej została wyłączona, 19/02/2016, przez␣, w␣Białołęka, handlowe, Headline, komercyjne, Warszawa

Amerykański gigant odzieżowy, Forever 21, otworzy swój sklep w dwóch inwestycjach GTC w Warszawie: Galerii Północnej i Galerii Wilanów. Pierwszy umowa najmu Forever 21 w Polsce została podpisana.

Forever 21 to rozpoznawalna i popularna na całym świecie marka modowa. Jest obecna w kilkudziesięciu krajach m.in. w Belgii, Australii, Kanadzie, Chinach, Niemczech, Irlandii, Holandii, Tajlandii czy Wielkiej Brytanii. Zarówno w Galerii Północnej na Białołęce, jak i w Galerii Wilanów, położonej na południu Warszawy znajdą się sklepy tej kultowej marki.

Powstająca na warszawskiej Białołęce Galeria Północna jest już w 60% skomercjalizowana, licząc podpisane umowy najmu i listy intencyjne. Galeria Wilanów znajduje się nadal w fazie przygotowań formalno-prawnych poprzedzających rozpoczęcie budowy. Najemcę reprezentowała firma Cushman Wakefield.

Sprawdź ceny najmu powierzchni handlowej

źródło: gtc.com.pl

fot. pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.