Park Rozwoju z nowym najemcą

Park Rozwoju z nowym najemcą
Możliwość komentowania Park Rozwoju z nowym najemcą została wyłączona, 11/08/2015, przez␣, w␣biurowe, budownictwo, deweloperzy, Headline, inwestycje, komercyjne, Mokotów, Warszawa, wynajem

Do grona użytkowników I budynku kompleksu biurowego Park Rozwoju zrealizowanego w Warszawie przy ul. Konstruktorskiej przez Echo Investment, dołączyła spółka Audioteka, która wynajęła 500 mkw.

„Umowa z firmą Audioteka to kolejny krok do zbliżającego się finału procesu komercjalizacji I etapu naszej inwestycji. Budynek jest już wynajęty w 85 proc.” – mówi Paweł Milcarz, senior leasing manager w Dziale Biur i Hoteli Echo Investment.

Audioteka jest mobilnym serwisem oferującym dostęp do audiobooków. Audioteka oferuje klientom aplikacje mobilne na szereg urządzeń mobilnych, takich jak smartfony oraz samochodów i tzw. wearables. Jest już dostępna w ponad 20 krajach i 9 językach, w tym polskim, czeskim, niemieckim, francuskim, szwedzkim i hiszpańskim. Audioteka to jednocześnie największy producent audiobooków w swoim regionie, dzięki czemu aktywnie kreuje najwyższej jakości ofertę audiobooków na rynku. Misją firmy jest przywrócenie książek do życia ludzi, dzięki jakości i sposobie dostarczania im wartościowej literatury.

Park Rozwoju składa się z dwóch budynków i zlokalizowanej w łączniku restauracji. Łączna powierzchnia biurowa kompleksu to 32 000 mkw. Budynki obsługiwane są przez dwupoziomowy parking podziemny i parking naziemnym, które łącznie oferują 740 miejsc postojowych. Na terenie kompleksu znajdują się strefy wypoczynku i rekreacji, a także dziedziniec z kantyną, wewnętrzne place z wygodnymi ławkami, zielone tarasy na dachach i siłownia na świeżym powietrzu. Rowerzyści mają do dyspozycji garaż ze stojakami oraz szatnie z prysznicami.

Sprawdź ceny najmu powierzchni komercyjnej

Źródło: mp

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.