Ostatnie mieszkania na Osiedlu Wiśniowym

Możliwość komentowania Ostatnie mieszkania na Osiedlu Wiśniowym została wyłączona, 02/01/2013, przez␣, w␣inwestycje, lokalne, Małe M, mieszkania, nieruchomości, Poznań, wielkopolskie

Na Osiedlu Wiśniowym w Plewiskach w sprzedaży zostało już tylko osiem mieszkań.

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe spółki Twoje M w Plewiskach usytuowane jest przy ulicy Fabianowskiej 12. Składa się z pięciu szeregów dwulokalowych domów jednorodzinnych, w których skład wchodzą trzypokojowe jednopoziomowe mieszkania. Razem jest ich 60. Każde posiada osobne wejście, miejsce parkingowe i ogródek – w przypadku lokali na parterze, bądź balkon – we wszystkich usytuowanych na piętrze. Powierzchnia każdego z mieszkań wynosi niecałe 69 mkw.

Inwestycja, została już całkowicie ukończona. Niewątpliwą jej zaletą jest położenie w spokojnej i atrakcyjnej okolicy. Osiedle jest zamknięte, mieszkania wykonane są w technologii ekologicznej, przez zastosowanie wysokiej jakości materiałów są też bardzo ekonomiczne w utrzymaniu. Klienci, którzy już mieszkają na Osiedlu Wiśniowym mówią o wzorcowej realizacji inwestycji oraz lekkiej i nowoczesnej architekturze, jako głównych czynnikach stymulujących ich do zakupu.

Tagi:␣
adautor

Omnie Deweloper Twoje M