Ostatnie mieszkania etapu A Parku Ostrobramska na Dniu Otwartym

Ostatnie mieszkania etapu A Parku Ostrobramska na Dniu Otwartym
Możliwość komentowania Ostatnie mieszkania etapu A Parku Ostrobramska na Dniu Otwartym została wyłączona, 05/03/2014, przez␣, w␣deweloperzy, Warszawa

W Dzień Kobiet, w sobotę 8 marca, Skanska Residential Development Poland zaprasza na pierwszy w tym roku Dzień Otwarty Parku Ostrobramska – inwestycji mieszkaniowej, która powstaje na warszawskiej Pradze Południe. Z tej okazji dla klientów przygotowano wyjątkową prezentację i specjalną ofertę.Park Ostrobramska_February

Budowa etapu A Parku Ostrobramska dobiegła końca, a w ofercie Skanska pozostały już ostatnie mieszkania z tej części inwestycji. W najbliższą sobotę, 8 marca, Skanska Residential Development Poland zaprasza miedzy 10.00 a 16.00 na Dzień Otwarty, podczas którego klienci będą mieli okazję zobaczyć wybrane mieszkania, do których będzie można wprowadzić się jeszcze w te wakacje.

Po raz kolejny deweloper przygotował specjalną ofertę dla wszystkich odwiedzających, która będzie dostępna wyłącznie w ten dzień. Oprócz tego z okazji Dnia Kobiet na mały upominek mogą liczyć Panie, które tego dnia zechcą odwiedzić Park Ostrobramska.

Podczas wydarzenia, po prezentacji oferty, będzie istniała możliwość obejrzenia wybranych mieszkań. Na gości czekać będą także profesjonalni doradcy kredytowi, którzy przygotują analizę najdogodniejszych ofert kredytowych.

Ostatnie mieszkania w ofercie etapu A

Podczas zbliżającego się Dnia Otwartego zostaną zaprezentowane ostatnie mieszkania etapu A Parku Ostrobramska.

W ofercie Skanska znajduje się nadal m.in. mieszkanie o powierzchni 60 m2 z obszernym salonem połączonym z częścią wejściową. Tworzy to łatwą do zaaranżowania otwartą przestrzeń, z której można stworzyć miejsce do wypoczynku, jadalnię oraz stanowisko do pracy. Okna pomieszczenia wychodzą na ponad 10-metrowy balkon.

plam

W etapie A Parku Ostrobramska dostępne są również mieszkania o większym metrażu. Podczas wejścia na budowę będzie można zobaczyć np. 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 100m2, które jest idealne dla rodziny 2+2 lub osób ceniących dużą przestrzeń. Strefę dzienną tworzy tu pokaźny salon połączony z kuchnią i wyjściem na balkon. Strefa nocna z kolei to 3 sypialnie, w tym jedna z garderobą.

Zapraszamy na Dzień Otwarty Parku Ostrobramska, który odbędzie się 8 marca, w godzinach 10.00 – 16.00, na terenie budowy osiedla, przy ul. Ostrobramskiej 75, wjazd od ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, tuż obok C.H. Promenada.

Więcej na temat projektu znaleźć można na stronie internetowej: www.skanska.pl/mieszkaj.

Omnie Skanska Residential Development Poland Sp. z o. o.

Skanska Residential Development Poland Sp. z o. o. jest innowacyjnym deweloperem zielonych budynków mieszkaniowych. Firma działa w Polsce od 2011 roku i jest częścią grupy Skanska, światowego lidera w zakresie budownictwa oraz projektów nieruchomości mieszkaniowych. Skanska Residential Development Poland będzie realizować projekty ekologicznego budownictwa mieszkaniowego z zastosowaniem skandynawskich rozwiązań architektonicznych oraz idei zrównoważonego rozwoju w budownictwie.