Ostatnia przed wakacjami giełda mieszkań

Możliwość komentowania Ostatnia przed wakacjami giełda mieszkań została wyłączona, 13/06/2011, przez␣, w␣apartamenty, domy, inwestycje, Kraków, lokalne, małopolskie, miasta, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, regiony

Najbliższy weekend to ostatnia okazja by jeszcze przed wakacyjną przerwą odwiedzić targi mieszkaniowe w Krakowie. W dniach 18-19 czerwca w Hali Sokół swoją ofertę zaprezentują deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe oraz lokalne agencje nieruchomości. Wśród wystawców nie zabraknie również doradców kredytowych czy architektów, którzy w tych dniach udzielą bezpłatnej i fachowej porady.

– Serdecznie zapraszamy do udziału w giełdzie i odwiedzenia stoiska Wawel Service. Podczas nadchodzących targów po raz pierwszy zaprezentujemy naszą najnowszą inwestycję przy ul. Wielickiej w Krakowie. Dla Klientów, którzy zdecydują się podpisać umowę rezerwacyjną w tych dniach, przygotowaliśmy specjalną ofertę oraz rabaty cenowe – mówi Bartłomiej Rzepa, prezes firmy.

85. Giełda Domów i Mieszkań będzie czynna w sobotę od 10:00 do 17:00 oraz w niedzielę od 10:00 do 16:00. Miejsce: hala PTG Sokół przy ulicy Piłsudskiego 27 w Krakowie. Wstęp wolny.

Omnie Justyna Kostrzewska

Specjalista ds. PR i marketingu w firmie Szybko.pl Sp. z o.o. od czerwca 2009 r. do lipca 2012 r. Jeden z redaktorów serwisu abcNieruchomości.pl. Absolwentka filologii rosyjskiej i etnologii na Uniwersytecie Warszawskim oraz Podyplomowego Studium Public Relations.