Orco zbuduje kolejne drapacze chmur

Możliwość komentowania Orco zbuduje kolejne drapacze chmur została wyłączona, 31/05/2011, przez␣, w␣inwestycje, raporty, Warszawa

Mimo  straty w I kw. br. prezes Orco Jean-Francois Ott zapowiada osiągnięcie lepszych wyników niż w 2010 roku. Firma planuje również budowę kolejnego apartamentowca podobnego do flagowego obiektu Złota 44, w ciągu pięciu lat w Warszawie .

Prezes poinformował też, że spółka sprzedała dotychczas 85 mieszkań w swoim flagowym apartamentowcu Złota 44 w Warszawie, przy średniej cenie 25 tys. zł za mkw. „W ciągu następnych pięciu lat planujemy budowę kolejnego takiego projektu w Warszawie” – powiedział Ott.

Jednakże przychody z mieszkań z projektu Złota 44 zaważą na wynikach dopiero w 2012 i 2013 r. Orco wznowiło budowę tego apartamentowca w I kw. br. i planuje zakończenie tego projektu w grudniu 2012 roku.

 

Źródło:

 

 

Tagi:␣
front

Omnie Marta Kosińska

Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.