Okam z pozwoleniem na Osiedle Mokka

Okam z pozwoleniem na Osiedle Mokka
Możliwość komentowania Okam z pozwoleniem na Osiedle Mokka została wyłączona, 24/08/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, ceny, deweloperzy, Headline, inwestycje, mieszkania, mieszkaniowe, Mokotów, nieruchomości, Warszawa

Nowa inwestycja Mokka, realizowana przez Okam Capital otrzymała prawomocne i ostateczne pozwolenie na budowę. Projekt budowlany został zatwierdzony. Od 15 czerwca deweloper prowadzi przedsprzedaż mieszkań tej inwestycji.

Autorem projektu jest pracownia architektoniczna Hermanowicz Rewski Architekci, która będzie sprawowała nadzór autorski.  Zgodnie z planami prace budowlane inwestycji rozpoczną się w III kwartale 2015 roku, a zakończą w 2017 r. Inwestycja przy ulicy Konstruktorskiej 7 powstanie w północnej części Służewca Przemysłowego – poddzielnicy warszawskiego Mokotowa.

W ramach nowego projektu mieszkaniowego szacowanego na ponad 20 tys. mkw. powierzchni użytkowej powstaje około 300 mieszkań. Do dzisiaj nabywców znalazło już blisko 15% mieszkań.

MOKKA to 2 budynki o 9 kondygnacjach. Do dyspozycji mieszkańców znajdzie się między innymi eleganckie lobby, zagospodarowany wewnętrzny dziedziniec z ogrodem, parking dla samochodów elektrycznych oraz klub dla mieszkańców. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 7100 zł za mkw.

Więcej informacji o najnowszych inwestycjach znajdziesz TUTAJ

Źródło: mp

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.