Nowy najemca w Olivia Business Centre

Nowy najemca w Olivia Business Centre
Możliwość komentowania Nowy najemca w Olivia Business Centre została wyłączona, 30/03/2015, przez␣, w␣architektura i design, biurowe, budownictwo, Gdańsk, Headline, komercyjne, wynajem

Nowym najemcą w biurowcu Olivia Office Centre otworzyła firma APL. Jest to polska firma zajmująca się produkcją oraz sprzedażą karm i suplementów diety dla zwierząt domowych.

Animal Pharmaceutical Laboratories (APL) to jedna z czterech firm, które w ostatnim czasie wprowadziły się do biurowca Olivia. APL umieścił w budynku Olivia Business Centre dział marketingu internetowego i telefonicznego, wykorzystuje tę przestrzeń też na spotkania biznesowe z kontrahentami.

Olivia Business Centre to drugi największy projekt biurowy w Polsce. W OBC oprócz biur znajdują się trzy niezależne centra konferencyjne, inkubator przedsiębiorczości, przedszkole, żłobek, centrum medyczne Medicover, apteka, restauracja, kawiarnia Starbucks, sushi bar, sklep, salon fryzjerski, 3 banki, bankomat, salon sprzedaży Energa, notariusz.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej w Gdańsku

Źródło: www.propertynews.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.