Nowy najemca w Eurocentrum Office Complex

Nowy najemca w Eurocentrum Office Complex
Możliwość komentowania Nowy najemca w Eurocentrum Office Complex została wyłączona, 01/09/2015, przez␣, w␣biurowe, budownictwo, deweloperzy, Headline, komercyjne, nieruchomości, Śródmieście, Warszawa, wynajem

Diversey Polska, jeden z liderów dostarczających profesjonalne rozwiązania w zakresie czystości i higieny w wielu branżach komercyjnych wprowadzi się do Eurocentrum Office Complex pod koniec tego roku. Zajmie blisko 960 mkw. powierzchni na 9 piętrze budynku Beta.

Tylko w ostatnim czasie do grona najemców Eurocentrum Office Complex dołączyły m.in. firmy: Natura Sp. z o.o., Polskie Sieci Elektroenergetyczne i Comarch.

Eurocentrum Office Complex po ukończeniu realizacji drugiej fazy inwestycji będzie jednym z największych ekologicznych biurowców w Warszawie, który docelowo zaoferuje 69 578 mkw. powierzchni najmu, w tym 67 005 mkw. powierzchni biurowej.

Sprawdź cenę najmu powierzchni biurowej

Źródło: capitalpark.pl

fot. pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.