Nowy najemca Royal Wilanów

Nowy najemca Royal Wilanów
Możliwość komentowania Nowy najemca Royal Wilanów została wyłączona, 18/01/2016, przez␣, w␣handlowe, komercyjne, usługowe, Warszawa, Wilanow

Together Home – koncept z unikatową ofertą produktów dla domu i wnętrza – dołączy do grona najemców Royal Wilanów. Salon zajmie blisko 40 mkw. powierzchni.

W ofercie Together Home znajduje się wysokiej jakości asortyment wyposażenia wnętrz, meble ze stali polerowanej, znane na całym świecie kołdry i poduszki firmy Kauffmann, ręczniki i szlafroki Abyss wykonane w 100 proc. z bawełny egipskiej i dostepne w gamie 60 kolorów, pościel ekskluzywnej firmy Estella oraz drobne domowe upominki i dodatki takie jak świeczki, zapachy do domu, ramki na zdjęcia i inne akcesoria.

Together Home zajmie lokal o powierzchni blisko 40 mkw. W Royal Wilanów nieszablonowe dodatki do domu w postaci grafik i plakatów można również odnaleźć w Colibri Concept Store, a urządzając dom można zadbać też o sprzęt elektroniczny nawiązujący do najnowszych trendów w designie – taką ofertę proponuje salon Bang & Olufsen.

Sprawdź ceny najmu lokali komercyjnych

źródło: capitalpark.pl

fot. pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.