Nowy limit cenowy w programie MdM dla województwa pomorskiego

Nowy limit cenowy w programie MdM dla województwa pomorskiego
Możliwość komentowania Nowy limit cenowy w programie MdM dla województwa pomorskiego została wyłączona, 05/01/2016, przez␣, w␣ceny, finanse, Gdańsk, Headline, lokalne, MdM, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, pomorskie

Od nowego roku w województwie pomorskim obowiązują nowe stawki. W Gdańsku limity zostały zmniejszone o 4,1% w stosunku do dotychczasowych.

W Gdańsku, aby otrzymać dofinansowanie z programu MdM należy szukać własnego „M” do 5 020,40 zł za mkw. na rynku pierwotnym i 4 107,60 zł za mkw. na rynku wtórnym. W gminach sąsiadujących z Gdańskiem kwoty te wynoszą 4 792,15 i 3 920,85 zł, a na pozostałym obszarze województwa – 4 563,90 i 3 734,10 zł.

Zapewne przez pewien czas należy się spodziewać mniejszej dostępności mieszkań z dopłatami. Z drugiej strony mieszkańcy województwa pomorskiego  powinni się spodziewać lekkiej obniżki cen. Część sprzedających na pewno dostosuje swoją ofertę do zaistniałych warunków.

Więcej informacji o inwestycjach znajdziesz TUTAJ

źródło: homebroker.pl

fot. pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.