Nowy kontrakt Mirbudu

Nowy kontrakt Mirbudu
Możliwość komentowania Nowy kontrakt Mirbudu została wyłączona, 23/07/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, deweloperzy, Headline, inwestycje, komercyjne, łódzkie, magazynowe, przemyslowe

Mirbud podpisał umowę z HOOP Polska sp. z o.o. na budowę nowej hali produkcyjnej wraz z instalacjami i urządzeniami technicznymi. Wartość umowy wynosi 17,3 mln złotych netto.

W ramach umowy spółka zbuduje także parking oraz zmodernizuje część infrastruktury w starej hali Inwestora. Nowa hala powstanie w Kutnie i będzie miała powierzchnię 12,4 tys. mkw. Termin wykonania przedmiotu umowy wynosi 7 miesięcy od dnia zawarcia umowy.

W nowobudowanej hali zostanie zainstalowana linia do produkcji napoi bezalkoholowych w technologii aseptycznej, natomiast pozostała powierzchnia będzie wykorzystana na cele magazynowe.

Sprawdź ceny najmu powierzchni magazynowej

Źródło: mp

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.