Nowy Dom Jabłkowskich ma trzech kolejnych najemców

Nowy Dom Jabłkowskich ma trzech kolejnych najemców

Trzech nowych najemców zyskał  biurowiec wybudowany  przy Chmielnej 19 w Warszawie .

Pracownia SUD Architectes zajęła 340 mkw. na ostatnim, piątym piętrze biurowca Nowy Dom Jabłkowskich.

APAX Consulting Group wraz z Polish Investment Fund zajmą około 220 mkw. i już wkrótce — po ukończeniu prac adaptacyjnych — wprowadzą się do budynku. Umowy najmu zostały podpisane na 5 lat. Nowy Dom Jabłkowskich to biurowiec klasy A w centrum Warszawy, zrealizowany przy współpracy spółki LHI oraz Domu Towarowego Bracia Jabłkowscy. Sześciokondygnacyjny budynek o powierzchni użytkowej 4,5 tys. mkw., łączy różne funkcje.

Do wynajmu przeznaczonych zostało około 3,2 tys. mkw. z czego na parterze 410 mkw. to powierzchnia handlowo-usługowa, na pozostałych pięciu piętrach znajduje się 2,8 tys. mkw. biur.Już teraz wiadomo, że najemców ma około 70 proc. powierzchni. Inwestor podpisał już listy intencyjne z kolejnymi po ich uwzględnieniu poziom wynajętej powierzchni sięga około 90 proc.

Źródło:

https://www.pb.pl/

 

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Norbert Bąbalicki

Z rynkiem nieruchomości związany od początku 2010 roku. Pracował jako pośrednik w obrocie nieruchomościami, więc zna zarówno specyfikę pracy agenta nieruchomości jak i potrzeby i oczekiwania klientów. Od 2011 związany z Szybko.pl. Kompetentny, skrupulatny i bardzo dociekliwy. Prywatnie zapalony cyklista.

Jeden komentarz

  1. 29 stycznia, 2013 23:39

    Kompleks Ideal Idea III docelowo będzie się składał z czterech budynków, oferujących łącznie około 18 tys. mkw. powierzchni magazynowo-biurowej. Ruszyła pierwsza faza projektu, w ramach której powstaną budynki F1 i F2 o łącznej powierzchni 11 tys. mkw., w tym 3 000 mkw. biur klasy A oraz 8 tys. mkw. modułów magazynowych bezpośrednio połączonych z biurami. Obiekty zostaną oddane do użytku w drugim kwartale 2013 r.