Nowoczesne, składane ulotki od Szybko.pl

Możliwość komentowania Nowoczesne, składane ulotki od Szybko.pl została wyłączona, 09/05/2013, przez␣, w␣marketing nieruchomości
Ulotki składaneW ostatnim miesiącu Spółka Szybko.pl w ramach oprogramowania SzybkoPlus udostępniła możliwość stworzenia materiałów reklamowych takich jak ulotka, zrywka, pocztówka i baner. Nowa aplikacja w oferuje niepowtarzalną jakość i łatwość przygotowania reklamy, a także doradza jak ją wykorzystać.
Kilka dni temu  do kilkudziesięciu szablonów ulotek dodanych zostało 5 wersji składanych.
Tego typu format umożliwia przekazanie na dwustronnej karcie A4 maksimum informacji na temat danej nieruchomości. Dodatkowo tzw. „składanka”  postrzegana jest jako produkt elegancki i dużo bardziej profesjonalny niż zwykła, pospolita dwustronicową ulotka.
Przypominamy, że:
  • Materiały reklamowe dostępne są dla każdej oferty, na liście ofert w SzybkoPlus po kliknięciu na ikonkę  drukarki
  • Istnieje możliwoś modyfikacji każdego materiału on-line w SzybkoPlus
  • Dziesiątki dostępnych szablonów, setki możliwości
  •  Zapis materiałów w formacie  PDF – możliwość wydruku, wysyłki mailem lub udostępnienia w portalach społecznościowych  Archiwum wykonanych materiałów reklamowych

 

3.1

 

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.