Nowa inwestycja Wawel Service

Nowa inwestycja Wawel Service
Możliwość komentowania Nowa inwestycja Wawel Service została wyłączona, 20/08/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, ceny, deweloperzy, Headline, inwestycje, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Warszawa, Włochy

Wawel Service buduje na warszawskich Włochach. U zbiegu ulic Solipskiej i Batalionu AK „Włochy” powstaje budynek Przy Solipskiej, w którym będą się mieściły 32 mieszkania o metrażu 23 – 55 mkw.

Mieszkania usytuowane na parterze będą miały dostęp do ogródków,  a te na wyższych poziomach wyposażone będą w balkony.  Niski, 4 kondygnacyjny obiekt doskonale wkomponuje się w istniejącą,  jednorodzinną  zabudowę rezydenckiej części warszawskiej dzielnicy Włochy.  Dla wygody mieszkańców w budynku zainstalowana będzie winda a na posesji powstanie parking naziemny. Budynek ma zostać oddany do użytku w IV kwartale 2016 roku.

Źródło: mp

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.