Najtańsze mieszkania w Warszawie

Najtańsze mieszkania w Warszawie
Możliwość komentowania Najtańsze mieszkania w Warszawie została wyłączona, 31/07/2012, przez␣, w␣inwestycje, mazowieckie, miasta, mieszkaniowe, nieruchomości, regiony, Warszawa

Jak informuje portal Domy.pl, Praga-Północ i Rembertów to obecnie najmniej popularne dzielnice Warszawy. Są one jednocześnie bardzo tanie: na Rembertowie można znaleźć lokale w cenie po 4 tys. zł za metr kwadratowy, na Pradze-Północ nawet za 3 tys. zł. Z kolei niektóre mieszkania w Wesołej kosztują 3-3,5 tys. zł za mkw.

Wesoła i Rembertów nie cieszą się popularnością ze względu na dużą odległość od centrum. Eksperci dodają, że kolejnym minusem jest słaba infrastruktura osiedlowa.

Joanna Lebiedź z biura nieruchomości Lebiedź mówi z kolei o dość dużym zainteresowaniu kupnem mieszkania na Pradze-Północ. Eksperci prognozują wzrost popytu na mieszkania w Wesołej i Rembertowie.

Źródło: www.ekonomia24.pl

Photo by pjahr (CC-BY)

 

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Daniel Kosiński

Jestem zaangażowany w firmę Szybko.pl Sp. z o.o. od 4 lat. Z pasją tworzymy portale z branży nieruchomości. Skutecznie łączymy kupujących i wynajmujących. Abcnieruchomosci.pl to nowe dzieło, które uzupełni użytkowników w wiedzę na temat rynku nieruchomości w Polsce.