Najdroższe mieszkania na świecie znajdują się w Londynie

Najdroższe mieszkania na świecie znajdują się w Londynie
Możliwość komentowania Najdroższe mieszkania na świecie znajdują się w Londynie została wyłączona, 19/03/2013, przez␣, w␣Europa, nieruchomości, świat

To apartamentowiec, na mieszkanie w którym mogą sobie pozwolić tylko najbogatsi ludzie na świecie. Tożsamość lokatorów trzymana jest w tajemnicy, jednak mówi się, że są nimi m.in. arabscy szejkowie.

Ekskluzywna rezydencja znajduje się w dzielnicy Knightsbridge w Londynie i nosi nazwę One Hyde Park. Została zbudowana przez słynnych deweloperów Christiana i Nicka Candy. Oni także posiadają mieszkania w budynku. Są one warte 31 i 26,2 milionów funtów.

Źródło: www.dailytimes.com.pk

Photo by Gareth Jones (CC-BY)

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Marta Kosińska

Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.