Najbardziej prestiżowe adresy w mieście

Najbardziej prestiżowe adresy w mieście
Możliwość komentowania Najbardziej prestiżowe adresy w mieście została wyłączona, 26/11/2012, przez␣, w␣inwestycje, mazowieckie, miasta, nieruchomości, regiony, Warszawa

Architektura, lokalizacja i najnowsze rozwiązania techniczne to elementy, które wyróżniają najlepsze biurowce. Według ekspertów z Cushman & Wakefield na miano najlepszego adresu w Warszawie zasługują Metropolitan przy placu Piłsudskiego i Rondo 1 przy Rondzie ONZ: – Pomimo upływu czasu ich architektura się nie starzeje, natomiast wyjątkowa lokalizacja przyciąga firmy o różnym charakterze, ze wskazaniem na sektor bankowy, prawniczy oraz sektor B2B.

Z kolei według Andrzeja Brochockiego z Kancelarii Brochocki do najbardziej prestiżowych biurowców należy zaliczyć Royal Trakt Offices: głównie ze względu na znakomite usytuowania niedaleko Sejmu, Senatu i Giełdy Papierów Wartościowych.

Źródło: www.ekonomia24.pl

Photo by Panek (CC-BY)

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Anna Gadzina

Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.