Można już budować Soul w Lublinie

Można już budować Soul w Lublinie
Możliwość komentowania Można już budować Soul w Lublinie została wyłączona, 08/07/2015, przez␣, w␣architektura i design, biurowe, budownictwo, deweloperzy, Headline, infrastruktura, inwestycje, komercyjne, Lublin, usługowe

Jest pozwolenie na budowę kompleksu biurowo-usługowego  Soul w Lublinie. Inwestorem jest Kemea Invest. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia JEMS Architekci.

Cały kompleks będzie miał powierzchnię całkowitą wynoszącą 47,5 tys. mkw. Składają się na niego 2 siedmiokondygnacyjne budynki. Pomiędzy nimi znajdzie się plac do wspólnego użytkowania.

Budynki zaoferują łącznie 22 tys. mkw. najmu i będą spełniać wymagania międzynarodowego certyfikatu BREEAM na poziomie Excellent. Obecnie inwestor wybiera generalnego wykonawcę. Za komercjalizację projektu odpowiada międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej

Źródło: urbanity.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.