Mostostal wybuduje biurowiec przy ul. Czerniakowskiej w Warszawie

Mostostal wybuduje biurowiec przy ul. Czerniakowskiej w Warszawie
Możliwość komentowania Mostostal wybuduje biurowiec przy ul. Czerniakowskiej w Warszawie została wyłączona, 28/08/2015, przez␣, w␣architektura i design, biurowe, budownictwo, deweloperzy, Headline, inwestycje, komercyjne, Mokotów, nieruchomości, Warszawa

Konsorcjum Mostostal Warszawa i Acciona Infrastruktura SA podpisały umowę z Miejskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji, na budowę efektywnego energetycznie biurowca przy ulicy Czerniakowskiej w Warszawie. Szacuje się, że wartość inwestycji to 40 mln zł. 

Budynek będzie trzykondygnacyjny o powierzchni całkowitej 8,3 tys. mkw.  W ramach kontraktu warszawska spółka zaprojektuje i wykona rozwiązania służące zmniejszeniu energochłonności budynku wraz z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii. Obiekt będzie również dostosowany do potrzeb i obsługi osób niepełnosprawnych. Termin wykonania inwestycji planowany jest na IV kwartał 2016 roku.

Źródło: www.mostostal.waw.pl

fot. pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.