Mieszkaniowy zawrót głowy w Arenie

Mieszkaniowy zawrót głowy w Arenie
Możliwość komentowania Mieszkaniowy zawrót głowy w Arenie została wyłączona, 02/10/2012, przez␣, w␣Małe M, mieszkania, nieruchomości, Poznań, wielkopolskie

W najbliższy weekend Hala Arena po raz kolejny zapełni się deweloperami i poszukującymi mieszkań.  Wszystko to za sprawą Targów Dom Mieszkanie Wnętrze, które 6 i 7 października odbędą się w Poznaniu.  

To już kolejne tej jesieni targi mieszkaniowe w stolicy Wielkopolski. W Arenie pojawi się blisko 90 wystawców, wśród nich deweloperzy, przedstawiciele banków czy doradcy finansowi.

 

Co nas czeka w Arenie?

Jak co roku na zwiedzających czekają liczne atrakcje, targowe promocje i nowości w ofercie deweloperów. Specjalne oferty przygotowały firmy Arliel sp.j., Family House Sp. z o.o., Inrea Sp. z o.o., Konimpex-Invest Sp. z o.o., Monday Development S.A., Ronson Development Sp. z o.o.

Dla wszystkich tych, którzy mają już sprecyzowaną lokalizację swojego przyszłego mieszkania, RedNet Media, przygotowało Galerię „Dzielnicowo”. Dzięki temu rozwiązaniu, odwiedzający znajdą pogrupowane dzielnicami wszystkie inwestycje dostępne u prezentujących się na targach deweloperów. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych edycji imprezy, odwiedzający będą mogli wziąć udział w warsztatach „7 kroków do Własnego M”, warsztatach „Zrób to Sam” pokazujących jak samodzielnie można zająć się wykończeniem wnętrz czy zagłosować w plebiscycie na „Przyjaznego Wystawcę. Wszyscy poszukujący źródeł finansowania zakupu nieruchomości będą mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty Targowego Kredytu Mieszkaniowego. Odwiedzający będą mogli również wziąć udział w konkursie „Wygraj sprzęt Mastercook”, w którym zadaniem będzie opisanie swojej wymarzonej kuchni. Jak co roku dostępny będzie również Katalog Mieszkaniowy, stanowiący kompendium wiedzy na temat inwestycji z Poznania i okolic.

Co oferują deweloperzy?

Wszystkich poszukujących targowych nowości, firma UWI Inwestycję S.A. zachęcać będzie do swojej planowanej inwestycji na osiedlu Bolesława Śmiałego – Zainteresowanych tą lokalizacją, zapraszamy na nasze stoisko. Inwestycja Piątkowo-Śmiałego składać się będzie z dwóch budynków wielorodzinnych 4-6 kondygnacyjnych, zlokalizowanych na osiedlu Bolesława Śmiałego z dojazdem do nieruchomości z ul. Księcia Mieszka I. – mówi Beata Borkowska, specjalista ds. sprzedaży UWI Inwestycje S.A. – W ofercie dysponujemy dużym wyborem funkcjonalnych mieszkań o powierzchniach od 26 do 130 mkw.  w cenie 5820 zł brutto za mkw. – dodaje Beata Borkowska. Dodatkowo deweloper zaprezentuje mieszkania w obiektach, które już niebawem zostaną oddane do użytku, czyli Malcie Nowej na ul. Inflanckiej i Batorym II zlokalizowanym na poznańskim Piątkowie.

Na targach swoją ofertę zaprezentuje również firma Monday Development – Z myślą o odwiedzających Arenę, którzy zainteresowani są zakupem mieszkania w Kamienicy Wildeckiej lub na Sokoła przygotowaliśmy specjalną promocję, w ramach której oferujemy naszym klientom pakiet na wykończenie mieszkania o wartości od 20 do 45 tys. złotych – mówi Iwona Chmielewska, menadżer marketingu Monday Development. – Na uwagę zasługuje fakt, iż w przypadku Kamienicy Wildeckiej, mieszkania będą gotowe do odbioru już październiku tego roku, natomiast na Sokoła pierwsi mieszkańcy będą mogli się wprowadzić już w marcu 2013 roku. – dodaje Iwona Chmielewska. Ponadto w czasie targów firma zaprezentuje swoją najnowszą inwestycję Hevelia zlokalizowaną na poznańskim Grunwaldzie.  Jej unikatowy charakter na mapie dostępnych w mieście nieruchomości podkreślają tarasy usytuowane na dachach budynków i położenie kompleksu mieszkaniowego na obrzeżach parku.

Patronat honorowy nad imprezą objęło Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, Prezydent Miasta Poznań i Wojewoda Wielkopolski. Targi dostępne będą dla zwiedzających w sobotę i niedzielę w godz. od 10 do 17. Więcej szczegółów na temat imprezy na stronie internetowej organizatora.

Omnie Michał

Absolwent politologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza o specjalnościach marketing polityczny oraz dziennikarstwo. Ponadto studiował na Wydziale Politologii Uniwersytetu Warszawskiego i Universidade Nove de Lisboa w Portugalii. Zajmuje się tematyką deweloperską i materiałów budowlanych