Metro Politechnika zamknięte na sylwestra

Metro Politechnika zamknięte na sylwestra
Możliwość komentowania Metro Politechnika zamknięte na sylwestra została wyłączona, 12/12/2012, przez␣, w␣infrastruktura, inwestycje, lokalne, mazowieckie, miasta, regiony, Warszawa

Mimo wcześniejszych zapewnień ZTM, że stacja metro Politechnika nie będzie zamknięta w tym roku podczas imprezy sylwestrowej, nie będzie inaczej niż w latach ubiegłych. Według ratusza zamknięcie stacji jest jedynym słusznym wyjściem. Jak informuje Magdalena Łań z biura prasowego ratusza: – Dla miasta, jako organizatora imprezy sylwestrowej, najważniejsze jest bezpieczeństwo dlatego władze miasta poparły stanowisko policji, która z całą stanowczością rekomendowała rozwiązanie z lat ubiegłych, tzn. zamknięcie stacji metra Politechnika.

Źródło: www.tvnwarszawa.pl

Photo by Tiia Monto (CC-BY)

Tagi:␣
adautor

Omnie Norbert Bąbalicki

Z rynkiem nieruchomości związany od początku 2010 roku. Pracował jako pośrednik w obrocie nieruchomościami, więc zna zarówno specyfikę pracy agenta nieruchomości jak i potrzeby i oczekiwania klientów. Od 2011 związany z Szybko.pl. Kompetentny, skrupulatny i bardzo dociekliwy. Prywatnie zapalony cyklista.