Mercure Cieszyn – kolejny hotel tej marki w Polsce

Możliwość komentowania Mercure Cieszyn – kolejny hotel tej marki w Polsce została wyłączona, 06/02/2013, przez␣, w␣Uncategorized

Hotel znany dotychczas jako Orbis Halny Cieszyn dołączył do sieci Mercure w Polsce. Obiekt przeszedł proces rebandingu i od lutego przyjmuje gości pod nową nazwą – Mercure Cieszyn. Marka Mercure jest ceniona przez gości za indywidualny styl nawiązujący do kultury danego regionu.

Dobrze znany zarówno Polakom, jak i Czechom hotel Orbis Halny Cieszyn w Cieszynie dołączył do uznanej na świecie marki Mercure. Od lutego goście będą mogli zamieszkać w Mercure Cieszyn. Na świecie istnieje ponad 700 hoteli tej sieci w 49 krajach, z czego 16 wraz z cieszyńskim obiektem znajduje się w Polsce.

„Obecnie w hotelu trwa modernizacja lobby oraz pokoi hotelowych, co jest związane z dostosowaniem obiektu do wymagań marki MERCURE. Znana marka i wysoka jakość usług to atuty, którymi nasi goście będą kierować się podczas wyboru hotelu w trakcie podróży” – powiedziała Ilona Porwoł Dyrektor Hotel Mercure Cieszyn.

Mercure to zdecydowanie jedna z najlepiej rozpoznawalnych, marek hotelowych cieszących się uznaniem i dobrą reputacją. Hotele tej sieci znane są z umiejętnego czerpania wartości wprost z lokalnej tradycji i kultury. Z wyczuciem łączą nowoczesność z historycznym charakterem miejsca. Zachowując markowy standard, zaskakują indywidualnością.

Trzygwiazdkowy hotel Mercure Cieszyn położony jest w pobliżu największego przejścia granicznego z Republiką Czeską i międzynarodowej trasy łączącej północ i południe Europy, zaledwie 2 km od cieszyńskiej Starówki. Do dyspozycji gości jest 78 komfortowych i doskonale wyposażonych pokoi oraz apartamenty z oddzielną sypialnią i salonem. Goście podróżujący w interesach mogą skorzystać z jednej z czterech klimatyzowanych i profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni ponad 250 m2. Mercure to także podróż w krainę przyjemności. Po ciężkim dniu pracy goście mogąsię zrelaksować w hotelowym centrum urody i skorzystać z sauny, hydromasażu, masażu relaksacyjnego czy z zabiegów kosmetycznych.

Omnie Piotr Sutkowski