Królewska lokalizacja

Królewska lokalizacja
Możliwość komentowania Królewska lokalizacja została wyłączona, 18/05/2011, przez␣, w␣inwestycje, miasta, mieszkaniowe, Poznań, regiony, wielkopolskie

Na skraju osiedla Stefana Batorego, UWI Inwestycje S.A. wkrótce zacznie budowę swojego najnowszego projektu wielorodzinnego Batory II. Deweloper właśnie rozpoczął sprzedaż nowej lokalizacji.

W nowej lokalizacji będziemy mieli bardzo funkcjonalnie zaprojektowane lokale o powierzchni od 24 do 62,8 mkw. Tradycyjnie jednak w przypadku naszych inwestycji istnieje możliwość łączenia mieszkań na życzenie klienta – mówi Jacek Cenkiel, prezes UWI Inwestycje S.A. Nowy projekt będzie składać się z dwóch budynków trzypiętrowego i pięciopiętrowego. W niższym znajdzie się 20 mieszkań, natomiast w wyższym 87.  Deweloper zwraca uwagę na fakt, że wszystkie klatki schodowe wyposażone są w windy, które obsługiwać będą również podziemną halę garażową, pod każdym z budynków. Oferowane mieszkania wykonane zostaną w standardzie deweloperskim. Co równie ważne, UWI Inwestycje zapewnia także pełną infrastrukturę osiedla z przyjaźnie zagospodarowanym otoczeniem budynku, w tym placem zabaw dla dzieci oraz terenami zielonymi.

Trzeba przyznać, że inwestor wybrał doskonałą lokalizację dla Batorego II. Z jednej strony jest on położony w miejscu oddalonym od codziennego zgiełku, z drugiej jednak osiedle jest doskonale skomunikowane z centrum miasta dzięki PST-ce. Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo Kampusu UAM (zaledwie 10 min pieszo) oraz supermarketów.

Deweloper planuje oddać inwestycję w dwóch etapach. Pierwsi lokatorzy będą mogli zamieszkać w budynku B już po lipcu 2012, natomiast w budynek C od września 2012 r. Projekt realizowany jest we współpracy z poznańską firmą Pekabud Morasko.

Tagi:␣
photoSlider

Omnie Michał

Absolwent politologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza o specjalnościach marketing polityczny oraz dziennikarstwo. Ponadto studiował na Wydziale Politologii Uniwersytetu Warszawskiego i Universidade Nove de Lisboa w Portugalii. Zajmuje się tematyką deweloperską i materiałów budowlanych