Kredyt na remont mieszkania. W którym banku się opłaca?

Kredyt na remont mieszkania. W którym banku się opłaca?
Możliwość komentowania Kredyt na remont mieszkania. W którym banku się opłaca? została wyłączona, 31/08/2012, przez␣, w␣ceny, finanse, mieszkaniowe

Dziennik.pl porównał oferty kredytów gotówkowych w różnych bankach. Przy założeniu, że na remont potrzebujemy 20 tys. zł, a spłacenie chcemy rozłożyć na 5 lat, najlepszą propozycją jest oferta Deutsche Banku. W db Kredyt Gotówkowy Premium rata wynosi 434,85 zł, a cała kwota, którą trzeba oddać do banku to 26 440,91 zł.

W przypadku pożyczki hipotecznej najlepsza oferta należy do mBanku. Przy mieszkaniu wartym 300 tys. zł, z oprocentowaniem rzędu 6,28 proc. wysokość raty miesięcznej wyniesie 387,68 zł. W sumie do banku trzeba oddać 23 260,79 zł.

Źródło: dziennik.pl

Photo by sxc.hu (CC-BY)

 

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Marta Kosińska

Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.